Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem, hanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Néha úgy érzem, hanyagol a barátnőm. Pedig nagyon nagyon szeret, miért van ez?

Figyelt kérdés
Vagy elmegy hétvégén focimeccsre,és este ér haza,azután persze elvárja,hogy én azonnal repüljek hozzá/kb.6km re lakunk egymástol/,másnap meg neki van mérkőzése,mivel focizik,tehát megint jó pár óraig elvan,nembeszélve a hétköznapi edzesről.tudom,ez nem a világvége,de néha elég szarul tud esni hogy mindigcsak esténként vagyunk együtt, tegnap megemlitettem neki hohy én minden hétvégén rá várok,mert hol itt van hol ott,de elég nagy balhé lett belőle...

2013. ápr. 14. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kezetfoghatnánk. Nálam is dettó ugyanez van, csak én vagyok a lány, aki vár.
2013. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elviszem h szereti a focit meg minden,de ha ezekhez hozzájön meg a suli is,akkor az már mondja más,elég rossz ez így nekem,tegnap pl három órát vártam rá itthon h jöjjön már haza fociról...nemtudom mi legyen így...
2013. ápr. 14. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudtam, hogy focizik, meg mellé jönnek az edzések, de ez heti 2 nap, meg néha a hétvége, ha meccs van. A többi nap meg munka, meg otthon dolgozik, vagy a haverjaival van, persze én egyből menjek, ha hív, akkor is csak kb. 3-4 órát tudunk együtt lenni. Nem tudom én se, hogy mi legyen, láthatóan nem zavarja ha hetente, kéthetente találkozunk.

sajnos nem tudok neked javasolni semmit, mert ugyanabba a cipőbe járunk.

2013. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,azér köszönöm szépen
2013. ápr. 14. 09:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak nehézségek. Én úgy gondolom, hogy ülj le vele és beszéljétek meg. Egy kapcsolat csak így működik jól. Nem tudom mióta vagytok együtt, de mindent meg lehet oldani egy kis kommunikációval. Amúgy te miért nem mész ki a meccseire? vagy miért nem ütöd el az idődet a barátaiddal? nem muszáj rá várni állandóan. 20/L
2013. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet h tényleg nagyon szeret.

De nemfértek bele egymás idejébe. És megértem h vele lennél szinte mindig , vagy legalábbis többet, de vagy nemakarja ezt az egészet vagy tényleg csak kevés ideje van rád.

Szerintem beszéld meg vele , h többet szeretnél vele lenni, mert ez neked kevés. És minden kapcsolatban vannak akadályok. De ha szeretitek egymást megoldjátok :)

2013. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!