Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hanyagol. Ha megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hanyagol. Ha megbeszélek vele egy találkát símán lemondja ha a haverjai hívják'bandázni'. Szeret még egyáltalán, szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Ő 13 én 15/L
2010. máj. 30. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen sűrűn találkoztok? Lehet, hogy már nem szeret, de szerintem találnod kéne egy idősebb fiút.
2010. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor hanyagold őt, várd, hogy ő keressen. ne hívd, ne írj neki. Ha ezek után sem keres, akkor szakíts vele ,és keress valami idősebbet. 13 évesen hozzád még iszonyúan gyerek.
2010. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 éves fiútól egyébként se várj sokkal többet, gondolom nem is vesz komolyan téged. de ha ezt teszi, és nincs rá különösen nyomós oka (pl barátom anno azért mondott le engem egyszer (egyszer!!!), mert a legjobb barátja nagyon nagyon maga alatt volt, és gondolta nem hagyja most egyedül), akkor valószínűleg nem szeret.
2010. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsánat, 13 éves fiútól. na tőle meg főleg ne! iszonyúan gyerek, nem is értem, hogy lehet vele normális kapcsolat. a 13 éves fiúknak többnyire még az autóik a fontosabbak. előző voltam.
2010. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké igazatok van!köszi mindenkinek
2010. máj. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!