Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy olyan kapcsolatnak ahol az egyik fél még mindig a volt párjába szerelmes? Mennyi esély van rá, hogy idővel elfelejti a szerelmét és az új párjába szeret bele? Belemennétek egy ilyen kapcsoltba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs jövője, és sose mennék bele.
2009. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jovoje!
2009. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem mennék bele,teljesen felesleges.Nem fog belőle kiszeretni,és ki tudja mikor hagy ott.Butaság.
2009. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem aláznám meg magamat azzal h olyannal jövök össze aki még a volt párját szereti. szépen megvárnám, míg kiszeret belőle, és megszeret engem, esetleg próbálkoznék egy ideig, deha esélytelen akkor hagynám a búsba
2009. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az igazi szerelmem az egyik régebbi volt párom.Jó pár éve volt a párom! Azóta természetesen volt párkapcsolatom és egy időután úgy éreztem őt szeretem.Aztán szakítás után kis idővel rádöbbentem hogy még mindig a régebbi páromat szeretem.Ő hiányzik igazából csak míg volt párom rá koncentráltam.Tudta hogy szeretem azt a másikat mert mikor összejöttünk elmondtam hogy volt egy párom akit még mindig szeretek de a kapcsolat folyamán ezt nem éreztettem vele sőt!Próbáltam szerető odaadó rendes barátnője lenni!A szakításunknak sem volt semmi köze a volt páromhoz!:)Tehát ha a párod oda adó rendes elhiszi hogy szeret és csak rád koncentrál egy idő után, nem fog zavarni hogy a szíve legméllyén más van!Elfelejted ahogy ő is míg veled van!:)Szerintem!De nyugodtan lelehet pontozni!:)
2009. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kapcsolatban voltam... qrva szar érzés neked, főleg ha tisztában vagy a helyzettel és sokat agyalsz rajta... szerintem ne járj vele, csak barátkozzatok, így könnyebb lesz neki felejteni, te pedig vedd lazán, aztán hátha beléd szeret..
2009. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen is van jövöje..én mikor összejöttem a párommal, még másba voltam szerelmes...több hónapig is az a pasi kellett nekem..de tudtam mellette nem lesz jó nekem, ezért nem is próbáltam a közelébe kerülni, hanem inkább a pasimmal voltam akit nem is szerettem...fél év után elmúlt a szerelem a régi pasi után..és azóta csak a mostani páromat szeretem akivel azóta már több mint 2és fél évesek vagyunk:)))) és mindennél jobban imádom öt..:)))
2009. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nah kb en is ugyan ebbe a fazaba vagyok most!!!!

Van baratom de az exem meg mindig szeretem!!!!!!

Mar jo 2 honapja nem lattam es tegnap ismet felbukkant az eletemben!!!!

Van baratnoje de szakitani akar vele!!!

Hogy miert azt ki tudja:(

kulomben nem bisztos hogy van jovoje!!!

Vegyuk az en peldamat mert nalunk sincs!!!!

A jelen levo baratommal alig talizunk es a masikkal meg csak tegnap futottam ossze!!!!

Volt baratommal ha egyut vagyok ugy erzem h o az egyetlen aki mellet ki tudnek tartani 1 eleten at de a masikkal szinte idegenek vagyunk egymashoz!!!!!!!

Es ez nem valami jo egyetlen kapcsoltaban sem:P!!!!!!

De lehet neked szerencsed van es nem ugy vagy mint en!!!!

Probaljatok megbeszelni!!!!!!

Lesz megoldas az ugyre!!!!!!!

Ht mondjuk az bisztos hogy igy rizikos bele menni!!!!

Foleg h lehet abszolute nem erez semmit irantad es csak azert van veled mert csak szorakozik!!!!!!!!!

Ez 1 kicsit rizikos dolog!!!!

De kulomben lehetseges h 1 ido uta elfelejti volt szerelmet de azert neked is cselekedned kell h bejojon a dolog!!!!!!!

Legy turelmes es idovel minden elvalik!!!

Aztan ha megse menne a dolog ne eroltesd mert nem eri meg!!!!!!!!!

Csak magadat gyotrod majd!!!!!!

Remelem sikerul megoldanotok a dolgot szakitas nelkul!!!!!!!!!!

2009. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sztem nincs jővője. Én másfél évig jártam a barátommal, reménykedve hogy elfelejtem az exet. voltak olyan napok, mikor ugy éreztem hogy sikerült, és már a jelenlegi barátomat szeretem, de amint az ex olyan jelet adott hogy még mindig akarna tőlem vmit, mindig vissza is estem... nagyon nehéz felejteni, még akkor is ha tudod hogy a jelenlegi párod sokkal jobban szeret, sokkal többet adhat neked. Általában igy van aki nagyon törödik veled, azt nem értékeled. így én azt a tanácsot adom, hogy mutasd ki h te szereted őt, legyél nagyon kedves vele egy dbig. Aztán egyik napról a másikra hirtelen tegyél ug ymitnha már más lány érdekelne, hanyagold, mikor majd ugy érzi hogy elveszített, rádöbben h te vagy igazán fontos neki!!
2009. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!