Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a régi a barátom? Megváltozott, minta elkényelmeskedett volna a kapcsolatban. (lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt még jártunk volna hónapokig beszélgettünk(többnyire neten) de olyankor ő írt minig, én nem mutattam nagy érdeklődést. Aztán miután elkezdtünk járni,akkor is kölcsönösen mindig egymás kedvében próbáltunk járni, ha észre vette, hogy nálam valami nem okés, esetleg nem úgy írtam/beszéltem, mint mikor minden tökéletes, azonnal rákérdezett, és mégjobban próbált kedveskedni, és ez így volt fordítva is.

Mostanában ha van ilyen, észrevesz rajtam valamit, ő is úgymond 'durcás' lesz,és ő is szintén alig beszél/ír, nem hogy megkérdezze, hogy mit mondott/tett, ami nekem nem tetszett,vagy észrevegye magát...folytatja ugyanezt tovább.

Ha viszont neki van valami baja, és véletlenül megbántottam, már szinte nem is ír, és elvárja, hogy bocsánatot kérjek,és teperjek, hogy visszanyerjem a kedvét.Aztán mikor mondom neki, hogy van-e valami baj? Olyan csendes vagy, erre azt mondja:mert te is'

Remélem értitek....

Nem értem, miért csinálja ezt...teljesen apróságokon húzza fel az orrát, amiért én soha nem vettem elő őt, de ezt nem látja...

Hiányzik az a régi odafigyelés, hogy írt mindig, ha jó kedvem volt, ha nem,és kedveskedés.

Ez többnyire mikor együtt vagyunk nem lép fel....


2013. ápr. 14. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sanszos hogy rádunt... valsmivel dobd fel a kapcsolatototokat
2013. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mikor együtt vagyunk minden tökéletes.

Csak ha távol vagyunk egymástól, vagy otthon, akkor lép fel ez. Ha neten, vagy telón beszélünk.

5hónapja vagyunk együtt, lehetséges, hogy már rám unt?

Mikor csak lehet szervezünk programokat, de nem lehet nagyon sűrűn.

Ezen kívül mit tehetnék még?

2013. ápr. 14. 13:20
 3/14 A kérdező kommentje:
csak én teperjek már? ...-.-
2013. ápr. 14. 13:20
 4/14 anonim ***** válasza:
egy utolso probát tegyél még . ha nem segit és lány vagy akkor dobj egy elérhetöséget ;)
2013. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem akarok felszedni senkit, én csak Őt szeretem, nagyon.

És a kérdésemre várnék válaszokat :'(

2013. ápr. 14. 13:25
 6/14 anonim ***** válasza:
5 Ezután az ember után ne tégy egy lépést sem, mert valószinűleg már van egy másik nő a képben.
2013. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nincs! Ezt tudom biztosra.
2013. ápr. 14. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
én is csak hülyültem ne értsd félre. de azért lenne értelme probálkozni mert hátha észbe kap... én bevallom ennek drukkolok
2013. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7 van.
2013. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tudom, hogy lenne értelme, ezért is tettem fel a kérdést, csak már nem tudom hogyan, milyen praktikát vessek be.
2013. ápr. 14. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!