Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenykedett, veszekedtünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenykedett, veszekedtünk. Megsértődött, megbeszéltük, most hogyan legyen a régi a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Féltékenykedett,teljesen alaptalanul,és aztán kérdőre vont,majd nem hitt nekem. Teljesen megsértődött, pedig nekem sokkal rosszabbul esett az,hogy nem hitt nekem, főleg az,hogy nem bízik bennem 5hónap nagy szerelem után.

De aztán én kértem bocsánatot, hogy béküljünk már ki valahogy...De ő nem a régi, sértődött még mindig.

Hogyan nyerjem vissza a régi kapcsolatunkat?

Segítsetek,tapasztalatlan vagyok ilyen téren!


2013. ápr. 8. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Hódítsd vissza!


Mutasd ki neki hogy Ő a fontos!


Légy romantikus!


Higyj a Démonok erejében!

2013. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!