Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszanyerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszanyerni a bizalmat? Es itt ki volt most a hibas? (picit hosszu, bocsi)

Figyelt kérdés

Husvet napjan edesanyammal durvan osszevesztem , sirva jottem el otthonrol. Felmentem a paromhoz. Erzekeny voltam es vulnerabilis. Meghallgatott..de..(komoly volt regebb hazassagrol beszelt, gyerek, stb.hetente tobbszor nala aludtam) es ma azt mondja h miert nem dolgozom meg tobbet(12 orakat is dolgozok neha), h gyujtsek penzt h adjak le eloleget s vegyek egy lakast bankreszletre es "szokjam meg egyedul".

S h NE En ertsem felre, rakerdeztem, h de.."MI?""nekunk nincs kozos tervunk?"

"hat te csak gondoskodj magadrol, ne rolunk". s utana ramszolt csunyan h zavarja a hangom h hangos.

S annyira erzekeny voltam es kiabrandult h semmi jovot nem lat egyutt...h eljottem tole egy baratnomhoz.Persze egy szoval sem allitott meg.

S este ir smst h na kesz a vacsi, gyere fel!

(vegig azt hitte h ulok este kint a sotetben a parkban egyedul-nem zavarta, megkerdeztem)

Szoltam h ma mar nem. Es masnaptol en meg aznap kikoltoztem otthonrol...es kertem h alljon mellem..es kert egy het szunetet..(sirva kertem h ne most hagyjon mert..teljesen kivagyok) merth en "elcsesztem"a husvetot.


De o mondta mindig h joban - rosszban, s amikor a legrosszabbul vagyok, ... ezt kaptam.


Erre...edesanyam tanacsara(o megbanta ah beszelt velem) s azt mondta h menjek s erezzem jol magam, ha mar neki ugysincs hosszutavu terve, mert fiatal vagyok. (24)

Interneten dumaltam egy regi exemmel...s egyetlen este.,..mert mar nagyon egyedul ereztem magam, kiabrandulva..

A baratom megtudta mert feltorte a kodom, es azt hitte megcsaltam.

Es most erolteti h elvesztette a bizalmat bennem. Szakitasra allunk...mert o nagyon buszke es makacs, es elvarna h most en konyorogjem vissza magam.

De mondtam neki h ha o akkor mellettem allt volna es nem kell hirtelen elkoltozzek otthonrol mert o nem allt mellem...soha semmi nem tortenik es en sem vesztem el a biztonsagom. (soha meg nem csaltam s nem is akartam!)

S o erolteti h nem kellett volna elmenjek akkor tole. Oke..de nagyon kritizalo tipus...es neha nagyon nehezen turom h mindenbe belekot.


Most tenyleg en kellene visszakonyorogjem magam?


2013. ápr. 14. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen alpári embert...
2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja es a het szunet utan azt mondta h o soha nem mondta h nincs terve velem, csak nem tudja mit hoz a jovo. S h nem art gondoskodni magamrol. De mikor kerdeztem elobe...egybol nem ezt mondta.
2013. ápr. 14. 21:45
 3/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha összejössz egy bunkó majommal miért esik le az állad azon hogy egy bunkó majom?


Én szeretek történeteket olvasni de a tiédet fölösleges volt, mind a ketten sekélyes emberek vagytok, akik legfeljebb egymást érdemlik meg, csak gyerekeitek ne legyenek, könyörgöm.


De hogy valami értelmeset is hozzászóljak, nem gondolod hogy lenne olyan férfi aki mellett nem lenne ennyi gondod? Nem egyszerűbb ilyenkor hagyni az egészet? Komolyan azt hiszed hogy ennél sokkal kúltúráltabban fog viselkedni az üpse?

2013. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Minekaz144 ***** válasza:
Most ez komoly? Istenem, a párod aki pont akkor taposott bele a lelkedbe mikor épp vigaszra lett volna szükséged és te meg egy ilyen embernek akarod vissza könyörögni magad? Az a fickó nem érdemel meg téged... De te tudod...
2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ember sok ev megszokas utan, nem lat tisztan.

Koszonom, szuksegem volt h lassam, h hogy is allok.

Es ezert vagyok dilemmaban mert egyreszt egy jo ember,es szeret es foleg, huseges.

De kritikus is, es amit most bizonyitott..nagyon kiabrandito volt.

De ugyanakkor nehez kapni egy megfelelo embert, es igy van, massal sem lesz tokeletes.

De neha mar nem tudom h mikor sok a sok.

2013. ápr. 14. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, ezt felejtsd el, mert ez csak rosszabb lenne, ő ilyen és ilyen is maradna, ezt már megjártam, ne tedd, felejtsd el, keressél egy másik srácot, aki tényleg szeretni fog
2013. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Minekaz144 ***** válasza:
Figyelj ha egy értelmes ember szereti a párját, akkor az nem létezik, hogy végig bírja nézni ahogy a másik szenved és bajban van és még persze rátesz még néhány lapáttal. A volt kapcsolatomban amikor az exem hasonló helyzetbe került mindig ott vigasztaltam ahol tudtam, mert egyszerűen fáj látni, hogy a párom nagyon le van törve. Szerintem a legtöbb értelmes ember így van ezzel ha szeret valakit.
2013. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!