Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érez irántam valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon régóta ismerjük egymást. Mindig is csak köszönőviszony volt közöttünk, vagy ha úgy adódott, beszélgettünk pár szót.

Tavaly nyáron viszont egy társaságba keveredtünk, ahol kicsit közelebbről is megismertük egymást. (Lett is volna szerintem valami, ha nem zavarnak meg.)

Azóta folyton együtt vagyunk. Mindennap találkozunk, beszélünk, hülyéskedünk egymással. Kialakult egy nagyon erős barátság.

Azonban vannak bizonyos jelek, amelyek azt sugallják, hogy ő többet érez. Mindig kéri, hogy várjam meg őt. Csikiz, játszik a hajammal, vállamra hajtja a fejét, bókolgat, olyanokat mondd, hogy ő sosem tudna megbántani. Vagy például, amikor én felhozok egy fiú ismerőst a beszélgetésbe, egyből megsértődik és úgy viselkedik, mint aki tiszta féltékeny.

Többen is mondták már , hogy körülöttünk izzik a levegő, és hogy van valami közöttünk.. (Részemről nem tagadom, mert én is érzek már iránta valamit..) Csak nem tudom, hogy ő mit akar. Fél az érzéseitől. Egy-két bizalmas embertől visszahallottam már, hogy gyengébb érzelmeket táplál irántam. Csak én nem tudom, hogy tényleg így van-e. Megkérdezni nem akarom, mert félek, hogy pofára esek. Ő amúgy nagyon félénk srác.

Így külső szemmel mi a véleményetek? Érezhet irántam valamit?


19/l



2013. ápr. 14. 21:45
 1/4 anonim válasza:
Hát ez szerintem elég egyértelmű. Főleg ha mások el is mondták, az más kérdés hogy menyire hiszel nekik. Tudom hogy elég nehéz az ilyen félénk srácokkal, mert én is az vagyok, de csak pár apró válasz is nagyon jól fog esni neki.
2013. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól is tartok picit, hogy addig húzza a a dolgot, amíg teljesen elfelejti az irántam érzetteket.( már persze, ha vannak.)
2013. ápr. 14. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát minden jel arra mutat, hogy többet érez :)

Azt tanácsolom, hogy, hogy mond meg neki mit érzel. Nyílván attól fél, hogy te nem érzel semmit iránta és ha elmondja akkor oda a barátság.

2013. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak picit maradi vagyok az ilyenekkel kapcsolatban. Szeretem, amikor a fiú kezdeményez.
2013. ápr. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!