Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyire gáz, ha egy srác járt pszichológushoz/pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert egy időben mindkettőhöz jártam. Nem vagyok büszke erre, de nem találtam más megoldást a problémáimra, és szerettem volna kilépni abból a helyzetből, nem akartam önsajnálatba merülni. Néha viszont úgy érzem, rosszabb vagyok, mint egy bűnöző, és hogy szégyellnem kell a múltamat, mintha gyilkoltam vagy raboltam volna, és hogy ha ezt egy lány megtudná, akkor biztosan hátat fordítana, vagy félne tőlem, mert azt hinné, hogy valami bekattant ember vagyok. Szóval nektek mi a véleményetek, mit tennétek, ha megtudnátok, hogy valaki a fent említett módon keresett megoldást? Elkerülnétek, leráznátok, vagy eleve nem is adnátok neki komoly esélyt, ha kiderülne róla? Elsősorban huszonéves lányok válaszát várnám, és trollok kíméljenek, ha lehet. Köszi.

2013. ápr. 14. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én is jártam sőt még rosszabb helyekre is szóval nem gáz.
2013. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam. Előfordul az ilyesmi.

Amúgy meg teljesen rendben van, ha nincs semmi gond vele. Jó ez nem volt értelmes, de gondolom a lényeg megvan.:D

2013. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló,nagyon sok olyan barátom van akinek sok gondjai voltak,egyik legjobb barátnőm rendszeresen jár pszichológushoz,a páromat is szeretném rávenni hogy menjen el,de mivel nem akar ezért én "kezelem"

ha szeret valaki akkor mindegy neki hogy voltak/vannak gondjaid ott lesz veled

2013. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Manapság az emberek nagyon előítélettel viseltetnek a különböző mentális problémák iránt. Ha cukorbeteg vagy, akkor szeded rá az inzulint, nem gáz. Ha magas a vérnyomásod, szeded rá a bogyód, nem gáz. Ha gyenge a szíved, szeded rá a bogyód, nem baj. Amint az elméddel van probléma, tabu, és meg vagy bélyegezve. Manapság nagyon sok ember járt ilyen helyeken, nekem is több ismerősöm volt pszichológusnál meg pszichiátrián, és? Nem nagy ügy, abszolút nem érezem fairnek, ha valakit emiatt kirekesztenek.
2013. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó érzés ilyesmit olvasni. Csak mert a mai világban elég sokan lenézik azt, akiknek segítségre volt/van szükségük, és ha mondjuk pszichológusnál látják az illetőt, akkor úgy néznek rá, mint egy véres rongyra. Meg ha ezt elmondja valaki, akkor az sokszor felér azzal, mintha gyilkos lenne az illető, meg azt hiszik, hogy "nem normális" az illető.
2013. ápr. 14. 22:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Na, a végére csak sikerült összehoznom egy szóismétlést. Bocsi.
2013. ápr. 14. 22:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Én azért utána járnék, hogy mi volt az ok, amiért pszichológushoz/pszichiáterhez jártál.

Ha nem gáz a dolog, akkor tényleg nem gáz, de egy skizofrén manussal inkább nem kezdenék.

2013. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#4: Talán azért van így, mert egy "lelki" betegség megfoghatatlanabb, mint egy testi, ráadásul sokan azt hiszik, hogy aki ilyen helyekre jár, az "bolond", mert ez a tévképzet társul a pszichológushoz/pszichiáterhez.


#7: Kezeletlen disztímia (olyasmi, mint a depresszió), gyerekkoromtól kezdve senki se vette észre. Nem vagyok közveszélyes, emiatt nem kell aggódnia senkinek.

2013. ápr. 14. 22:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne gond. Felismerted, hogy gond van, mertél segítséget kérni, változtatni. Érett gondolat. 24N
2013. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindenki va;lamilyen ezinten pszihologiai segitsegre szorul.

:)

Legalabbis teljesedn egeszseges ember sajnos nincs.

Es meg mindig sokkal tiszteletre meltobb h nekifogsz es dolgozol egy profival a problemaidon. S nem mesz el es keresel alkoholban vc barmiben menedeket.

Ugyes vagy!

Ezt mindenki igy kellene csinalja.

2013. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!