Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VIGYÁZAT! MELEG KÉRDÉS! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VIGYÁZAT! MELEG KÉRDÉS! Hogy tudom kielégíteni gyermeki vágyait? Lehet túl öreg vagyok neki tényleg?

Figyelt kérdés

LESZÖGEZEM! CSAK TOLERÁNSOKNAK SZÓL A KÉRDÉS!


23 éves pasi vagyok, 2 éve vagyunk együtt a barátommal (most 16 éves, két hónap és 17). Eléggé komolyan vettem ezt a kapcsolatot már az elejétő fogva, és saját bevallása szerint ő is.


Mostanában szinte minden hétvégét, péntek, szombap, és vasárnap, itt tölti nálam, a többit pedig édesanyjával, akivel szintén jóban vagyok! A helyzet az, hogy mostanában kicsit szomorúnak éreztem, és végül kifaggattam mi a baja.

Azt mondta, ő is szeretne szórakozni, csak én nem megyek sehova, olyan helyre ahova ő menne, meg szeretne néha csak úgy spontán lenni (nem ő mondta így, én fogalmaztam át hogy érthető legyen mit szeretne).

A kérdésem az, mit tehetek? Én nem szeretem a disco-kat, nem szeretek moziba sem járni, igazából "anti-médiaista" vagyok -na ezt jólmegmondtam- de szeretném hogy a barátomnak is jólegyen, és nem akarom elveszíteni, valamint azt sem akarom hogy a legszebb éveit szomorúan töltse. Szerintetek Mit tudnék tenni? Hogy tudnék megváltozni? Azt sem szeretem ha más fiúkkal van együt, mert akkor meg félek h elvszíthetem....


Az a baj hogy ha egy filmet is nézünk azon gondolkodom, hol van benne az Amerikai zsidók agymosó üzenete pl....


23F


2013. ápr. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy kicsit paranoiás vagy, és ezt csak jószándékból mondom. talán kicsit neked is engedned kellene, 23 évesen azért még nem vagy vénember, simán beleférnének hétvégi programok, akár mozi, vagy ha annyira tartasz az amerikai dolgoktól, színház - bár, nem tudom h egy 17 éves srác azt mennyire értékeli o.O. Találjatok ki közös programokat, kirándulások, vagy elmenni egy étterembe, bármi. Néha-néha azért 1-1 bulira is rászánhatnád magad :)

23/l

2013. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire komolyan venni az életet :) Próbáld meg egy kicsit élvezni. Szerintem a barátod annak is örülne, ha elvinnéd sétálni, vagy beülnétek valahová-étterem, kávé, ilyesmi. Ha nem akarsz vele menni discóba, akkor hagyd, hadd menjen más barátaival, kell a külön töltött szórakozás is. Mikor rád jön a féltékenység, akkor gondolj bele, hogy nem véletlenül vagytok együtt már 2 éve. És ezeket mondd el neki is, ha már ő megnyílt előtted. Mondd el neki, hogy ez nem a te világod, de ha elengednéd egyedül, akkor nagyon féltékeny lennél. Biztosan megnyugtatna, hogy semmi okod az aggodalomra. Próbáljatok meg kompromisszumot kötni, és akkor minden rendben lesz.
2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Akár meleg kérdés, akár nem, a válasz mindenképp ugyanaz: Nem véletlen, hogy mindig azt mondják, hogy ennyire fiatalok esetében még nagyon soknak számít az ilyen mértékű korkülönbség. Sajnos tök mások az igényeitek. Ezt vagy kompromisszumokkal kezelitek, vagy külön-külön éltek társasági életet... vagy elköszöntök egymástól.
2013. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Bu zi vagy és zsidózol? Akkora barom vagy hogy még. Hát ők az egyik fél, akik védenek benneteket!

23 évesen meg még lehet szórakozni. Veled egy nő sem bírná ki, ha heteró lennél. Ha nem akarod elveszíteni akkor tessék kimozdulni otthonról. És legalább te ne szídd a zsidókat, a cigányokat , és senkit.

2013. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most mert meleg vagyok rögtön szeretnem kell a levegőt rontó, tolvaj, erőszakos gusztustalan ............ "romákat"? A zsidókat nem utálom, csak manipulatívnak tartom, és nem akarok a hipnozisuk alá kerülni.... amúgy igazatok van abban hogy túl komolyan veszem az életet. de már bocs hogy szabadon választom meg a nézeteimet....
2013. ápr. 14. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

vagy megpróbálod ezt leküzdeni és néha engedni a barátodnak is, hogy oda menjetek ahova szeretne, azt csináljátok amit szeretne.

vagy ha neked te az ilyeneket nagyon nem tudod élvezni és nem is akarsz adni egy esélyt a dolognak akkor mond meg h járjon el a barátaival. vannak barátai akikkel el tud menni pl bulizni?

ti mit szoktatok csinálni?

2013. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy jó kis kávézóba,csak ne nagyon fogd a kezét,a sok primitív alak miatt.

Vagy vegyetek ki a VideóTK-ból egy jó kis filmet és otthon nézzétek,mert ugye te "nem szeretek moziba sem járni, "

Vagy sétálgassatok a városban vegyetek fagylaltot.

Mást nem igen lehet javasolni...

2013. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem nagyon szimpatikus vagy a leírtak alapján. Kicsit próbálj szerintem a fiatal srácnak néha kedvezni (mert szerintem az is hiányozhat neki, hogy VELED élje át az élményeket), ugyanakkor nyugodtan "nevelheted" is, nem árt ebben a korban fejleszteni a gondolkodását, és így jó hatással lehetsz rá.
2013. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!