Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok orálisan kielégíteni a párom, amikor csak akarja?

Figyelt kérdés

Ma reggel nem éreztem jól magam és ezért nem csináltam neki. Konkrétan megszédültem (előfordul, alacsony a vérnyomásom, ilyenkor kell egy kis idő, mire helyrejövök), leültem az ágyra, ő meg mellém ült és elővette, hogy most csináljam. Nemet mondtam, ezen megsértődött, egy szó nélkül elment. Azóta nem beszél velem, pedig minden nap szoktunk.

Nem értem, ha kéri, mindig meg szoktam tenni, de ma tényleg nem éreztem jól magam. Nem kéne ennek beleférnie egy kapcsolatba?


2013. ápr. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem nevezném kapcsolatnak, már rég otthagytam volna az ilyen barmot.
2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, dehogynem...


Egy normális pár (már ne haragudj), ha bajod van, akkor nem hogy megsértődik, hanem nem is engedné. Már nálunk is volt, hogy fájt a hasam, de örömet akartam szerezni neki, és annak ellenér,e hogy fel votl izgulva, nem engedte, inkább lefeküdt mellém és megsimogatta a pocim. Szerintem ennek így kéne működnie!!!

2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy barom.
2013. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem látta rajtad,hogy rosszul vagy?-.- Jól tetted,hogy nem csináltad meg neki!
2013. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabad akaratú ember vagy..nehogy már ő mondja meg mitcsinálj..
2013. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? És benned, mint kérdés, ez még fel is merül? Mert akkor megérdeled a sorsodat, nem tudok mást mondani.
2013. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora b@rmot!Micsoda bunkó én tarkón vágtam volna a helyedben egy vaslapáttal,mert azt érdemli 26L
2013. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy példa, hogy miért nem csinálnám sohasem. Néhány paraszt csak kihasználja, ha örömet akarsz szerezni... Nálam egy ilyen húzás a kapcsolat végét jelentené. Mi az, hogy KÖTELES VAGY kielégíteni...
2013. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál! Aki szeret a legjobbat akarja neked, és inkább ilyen helyzetben orvost hívott volna vagy lement volna a patikába gyógyszerért ha rosszul vagy, nem bunkó paraszt módjára elrohan!
2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 hoz csatlakozom


Én sem csináltam soha, undorodom tőle, még ilyenről nem hallottam, aki gépszerűen csinálta volna vkinek, hogy jól érezze magát.


Megkérdezhetem, hogy milyen körben mozogtok?


Értelmiségi, fizikai dolgozó stb? Nagyon kíváncsi lennék.


Van erre az egész orál dologra egy teóriám. Egyrészt alacsony iskolai végzettségűek igénylik, sőt elvárják, különben elhagyják a nőt és a másik, hogy a puhapo.ok igénylik, akiknek nincsen rendes merevedésük és akik korai magömlésben szenvednek.

2013. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!