Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ha otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha otthon mindent megkaptok az ágyban, szó szerint MINDENT amit csak szerettek, akkor nem fogtok félrelépni? Vagy ez nem ezen múlik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

eleve nem "lépnék félre"


ha valami valakinek nem tetszik, akkor megoldjuk..

2013. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
nálam ez nem ezen múlik. Tudod van az a mondás hogy mindenki másképp csinálja, és én személy szerint kíváncsi tipus vagyok. De szerintem sokan vannak így ezzel.
2013. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mi az a MINDEN? :)


Mert ha tényleg MINDENT, akkor valóban, eszembe se jut. De kíváncsi vagyok, ha egy így gondolkozó nő pontosan mit is tenne meg a kedvemért és mi az ami már nem (van pár extrémebb fantáziám... (de azért nem kell a legrosszabbra gondolni :) ). Mindenesetre az eddigi barátnőim mindegyike kissé prűd volt a perverzebb dolgokhoz, bár nem ez volt a szakításunk oka, de sztem hosszútávon ez is hátrány lett volna.)

2013. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
A butaság határtalan... Ez nem ezen múlik. Miért lett ennyire szex-orientált a társadalom? Hiába adsz meg neki mindent az ágyban, sok pasi érzelmileg is szereti átélni a szexet, szeretkezni akar, nem pedig dugni. És ha ezt nem tudod megadni neki, akkor más lány után fog nézni... Tehát nem, nem ezen múlik!
2013. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, akkor is félre fognak menni:D
2013. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mindent ?

hetente viszel fel más csajt is neki ?

2013. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben ne reménykedj. Ha nem lép félre, akkor vagy olyan típus, vagy nem érte még olyan kísértés, aminek nem tudott ellenállni. Az, hogy mindent megkapnak, az csak a te elképzelésed. Azt a szexi csajt, aki megkísérti, azt te nem tudod biztosítani neki.
2013. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindent? Az képtelenség. Mert a változatosságot, ha megfeszülsz sem tudod megadni.
2013. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
R!bancok mindíg lesznek, bàrmit teszel. Sajnos, ez van.
2013. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:

Aki félrelépős, az talál okot. Ha nem ezt, mást. Már csak hogy a saját lelkiismeretét kivédje.

Ha egy pasi hajlamos a félreszuttyantásra, annak a "mindent megtevő" barátnő max arra jó, hogy legyen mivel dicsekedni a haveroknak.

2013. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!