Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes hosszútávra tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes hosszútávra tervezni egy olyan férfival, akinek névre szólóan gravírozott söröskorsója van a kocsmában?

Figyelt kérdés
sör, kocsma, ivás,
2013. ápr. 15. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze, csak nyiss saját kocsmát, hogy ha el is veri a családi kasszát, akkor is legalább a pénz a családban maradjon.
2013. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez gyönyörű :D

Akkora piás?

Mondjuk ezt vele kéne megbeszélni,hogyha együtt lennétek,akkor is ennyit kocsmázna.

2013. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon "gáz", én nem tervezgetnék vele a helyedben...
2013. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor ha nem azért kaptam mert alkoholista hanem mert ezer éve odajár meginni két korsó sört? És a tulajjal mondjuk jóba van...
2013. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen volt most meg egyáltalán nem megy kocsmába szóval nem feltétlen kell ezek alapján ítélni.
2013. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
miért ne! így tudod, hol keresd, ha nem ért haza időben!
2013. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hatoson jót röhögtem.


Prof ez bizony lehet, de nekem ez furcsa. Nekem attól, hogy mindennap ugyanabba a boltba járok vásárolni és jóban vagyok a tulajjal, még nincs névre szóló bevásárló kosaram. Pedig az alapján a logika alapján akár lehetne is, nem?


Nem tudom, én eléggé cikinek érzem ezt. Főleg amiatt, hogy ő ezzel még el is dicsekedett nekem, mintha ez olyan nagy valami lenne. Nálam valahogy nem sokat nőtt a szememben emiatt.

2013. ápr. 15. 09:33
 8/21 Wadmalac ***** válasza:

Én spec mindig ugyanoda járok ki biliárdozni, ez egy kis presszó, sok jó haverom van, akit általában csak ott találok meg. Ott poénból nekem is van névre szóló korsóm, mégse piálni járok oda.

Mondjuk én nem találok ebben semmi dicsekedni valót, ez csak úgy van.

Fene tudja.

Óvatosság nem árt, de ez alapján leírni valakit butaság.

2013. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egy boltba nem szórakozni, beszélgetni kikapcsolódni jársz.

Viszont egy kocsmába igen.


Lehet volt valami verseny/vetélkedő ahol kapta. Lehet ez a hely specialitása, hogy a törzsvendégek kapnak poharat...


Én is a barátaimmal rendszeresen ugyan arra a helyre járok, kb kéthetente sörözni, beszélgetni már több éve, nem mondanám, hogy alkoholista vagyok, de simán kijárna egy pohár a becsületes nevemmel! :)

2013. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9-es. Lehet, hogy rátapintottál a lényegre, és nem is az a bizonyos korsó zavar, hanem amit írtál:

"beszélgetni kikapcsolódni jársz. Viszont egy kocsmába igen."

Ugyanis én nem ilyen vagyok. Nyáron leszek 30 és ki merem jelenteni, hogy soha nem voltam kocsmában. És ha neki ez a kikapcsolódás, akkor nem lesz közös program, mert én továbbra sem fogok ilyen helyekre járni.

Lehet, hogy itt van a kutya elásva.

Na majd figyelek továbbra is.

Köszi

2013. ápr. 15. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!