Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék a szerelmemnek: gravirozott öngyujtó. Vélemény?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és szeretném végre meglepni valamivel.

Mivel dohányzik öngyujtóra gondoltam, valami szépre és stilusosra és hogy még személyesebb legyen, arra gondoltam, hogy graviroztatnék bele valamit.

De mit? Ez itt a kérdés. Nem szeretném, hogy valami csöpögős szerelmi vallomás legyen, de mégis fejezze ki a szerelmemet iránta.

Van esetleg valami tippetek? A neve szeretném ha rajta lenne, de milyen köritéssel?

Kérlek adjatok tanácsot! Ám 17 éves, ha ez segit.

Ja és jó lenne ha árakat tudnátok mondani, mert még nem graviroztattam, és fogalmam sincs mennyire költséges.

Köszönöm!


2011. ápr. 10. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jó ötletnek tartom. Lényeg, hogy valami komolyabb öngyújtó legyen, szerintem zippo (vagy mi a szösz:)).

Nem muszáj ám pont szöveget gravírozatni rá, ha nincs ötleted, mongyuk elég a monogrammja, persze szépen kidolgozva, extrásan, meg esetleg egy évszám.

2011. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

-mongyuk

+mondjuk


bocsi :)

2011. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egyik oldalára az ő nevét, a másikra a tiedet: "Évád".
2011. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha arra gondolok, hogy ötletileg jó-e, akkor igen, nagyon szuper:) de pl. én egy régi barátomtól kaptam, és valahogy olyan érzésem volt, mintha fel akarna "égetni" valamit a kapcsolatunkban... meg ilyet mástól is hallottam már.

de ha mondjuk valami tüzeset gravíroztatsz rá, az meg még tökjó is :D

2011. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
dohanyzo vagyok,egy jobb ongyujto(gravirozassal vagy anelkul) jo ajandeknak tunne...csak ne legyen tul csopogos a szoveg:))
2011. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Iszonyat szar ötlet!

17 évesen még buztítod is a cigizésre!

Egészségügyis vagyok, láttam cigis tüdőt (korom fekete volt) , undorító, cigi miatti daganatos betegeket!

2011. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Háth én igy szeretem és nem célom őt megváltoztatni.

Letolás helyett mondjuk egy jobb ötletetet adhattál volna, ha van olyanod ;) !

2011. ápr. 12. 17:44
 8/14 anonim válasza:
pl egy sima Szeretlek is megteszi,de ha már gravíroztatsz csak is Zippo-t ! az én párom magának gravíroztatott,a nevem van rajta egy szívvel és a kedvenc motívuma a másik oldalán.
2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem az is jó hogy mitté nem tom mi a nevetek de ha Niki meg Tomi akkor

N <3 T

vagy a szívbe N + T

vagy a dátum amikor összejöttetek mondjuk 2011. 01. 12. vagy 01. 12. <3

valami ilyesmi :D

amúgy szerintem maga a gravírozás 2-3 ezer ft meg a zippo is 2-3 ft.. az ilyen sima.

remélem tudtam segíteni :)

2011. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszii :) nekem az ugrott be h például lehetne olyat, hogy mikor összejöttünk dátum és örökre szal kb: 2o11.o1.o1. - örökké pl :P ez nyálas? :D
2011. ápr. 12. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!