Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azoknak van a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azoknak van a legszebb és legaranyosabb barátnőjük, akik nem tudják megbecsülni vagy bunkók, lekezelőek velük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert a nők nem egy unalmas kockára vágynak, hanem egy bunkó pö.csre.


Az unalmas kockára nem vágyást még megértem, de a bunkó pö.cs-t már nem

2013. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nagy általánosítás. Nekem évek óta egy gyönyörű és kedves barátnőm van. Még mindig van úgy hogy csak viszek neki egy virágot alkalom nélkül.
2013. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és mi a helyzet az izgalmas kockákkal?

ha olyan lennék, az már jó lenne?

2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak egy nőre van szükséged ez a bajod. Menj el társaságba lógj haverokkal olyanokkal akikkel sok csaj lóg együtt. De könyörgöm ne az legyen bekódolva az agyadba hogy p.nci.... Beszélgess hülyéskedj legyél kedves de laza. Idővel simán beléd esik majd egy két csaj, talán pont akkor amikor nem számítasz rá. De ehhez tényleg sokat kell mozognod a csajok körében. Senki nem fog bemenni a szobádba és leülni a géped mellé hogy szia teccő :D na bátorság. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kedvesem egy izgalmas kocka, sokat játszunk, kedves, elvisz programokra, szuper az ágyban és nem tárgyként kezel, tisztelettel bánik velem.


ne általánosíts.

2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen egy izgalmas kocka?


Én nap mint nap hallgatom gimnázium 12. osztályban, hogy a dagadék padtársamhoz minden szünetben oda somfordál a gyerek akit csak úgy hívunk, hogy "kocka", és 15 percen keresztül a WoW -ról pofáznak, MINDEN szünetben, és MINDEN nap.



A hallgatom -ot inkább javítanám, mert nem hallgatom, inkább elmegyek, a dagi meg azért padtársam mert nem jutott neki máshol hely....

2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 például először is nem csinálja azt, amit itt leírtál
2013. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja és nem wowozik. minden játék érdekli és az is érdekli, engem mi mozgat. mondtam neki, hogy nekem a logikai cuccok jönnek be, meg az időgyilkos játékok, mutatott egy oldalt, ahol együtt tudjuk ezeket nyomni versenyben. :-D

izgalmas a személyiségétől, hogy nem csak a szgép érdekli, hanem minden más is és szívesen kipróbál új dolgokat.

és az, hogy mindezt velem szeretné megélni, igazán csodálatos.

2013. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!