Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Vajon mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Vajon mit jelent az, mikor az egyetemi tanárod mosolyog neked, szemez veled hosszabb ideig, szólítgat, viccel veled az évfolyam előtt és mélyen néz órán?

Figyelt kérdés
Egy éve tanít a tanárom, de közben neki felesége van. Egy éve tanít és már első óráktól kezdve éreztem különlegesnek néz, mélyebb a tekintése, mosolyog folyton.. szólítgat és órán sokszor úgy magyaráz mintha csak én lennék jelen. Vajon ez mit jelentsen, én mit kéne tegyek? Hogy tudjam meg mit gondol? Komolyságot kérek, légyszi.
2013. ápr. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit gondol. Ennek nem lehet és ne is legyen alapja. Ülj hátrébb és vizsgázz le mielőbb! Nős. A tanárod. Idősebb nálad. Egyenként mind megfelelő érv arra, hogy elutasítsd az érdeklődést.
2013. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy lenne alapja, de mivel nős és jelenleg tanít jobb ha elülsz a szeme elől, a saját érdekedben!


Az én történetem is hasonló én a tesi tanárommal voltam így, csak hogy akkor én középiskolás voltam, és Ő 26 volt szóval mikor elballagtam, egy évvel később találkoztunk és végül is mi összejöttünk, azóta is együtt vagyunk! Ennek 4 éve :) Így már nem gond mert már nem tanárom.

2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nem újdonsült nős. Én úgysem tennék semmit, mert a lelkiismeretem nem engedné meg, és tudván azt, hogy valamikor én is feleség lennék, mennyire rosszul esne.. De szeretném nagyon megtudni mit gondol rólam, vagy mi az ami kihozza belőle ezt a viselkedést. Szerintetek tetszem neki?
2013. ápr. 16. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ok nélkül, nem viselkedne így veled :)
2013. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. de mi az oka szerinted?
2013. ápr. 16. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha kivételezik veled, akkor kivételezik. Nekem is volt egy ilyen tanárom, de én tudatosan igyekeztem nem észrevenni a dolgokat. Hozzáteszem egy fiatal és egyedülálló tanárról van szó, aki ráadásul baromira jól is néz ki, de így sem tartanám helyesnek, amíg le nem diplomázok. (Na meg amúgysem, mert párom van)

Egyszer a barátommal bulizott és jól egymásra találtak. Kiderült, hogy hát én vagyok a barátnője, mire a gyakorlatvezetőm kijelentette, hogy mennyire szerencsés és én vagyok a kedvence... :D Ergo nem volt alaptalan a megérzésem. :)


Egyébként van olyan 50-es tanárom, aki szimpla köcsögségből ilyen. Agyon becézget, meg vigyorog és néz mélyen minden csaj szemébe. A félelemből táplálkozik, ha észreveszi, hogy valaki kicsit is megijed a viselkedésétől, akkor rászáll és sz*rrá szivatja. Mondjuk ez nála a srácokkal is megvan, csak őket nem nézi meg jobban. :D

2013. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!