Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki folyton azzal piszkál hogy már csókolózzzunk de én nem merem meg stb. de kb már fél éve együtt vagyunk szerintetek ideje lenne vagy nem??és ha ideje lenne hogy szedjem össze a bátorságomat az egyik évfolyam társam szerint a csóknak jönni-e kell magától nem lehet kényszeríteni

2013. márc. 6. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, akkor mond el neki. Ennyire egyszerű.
2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jön magától,de ha ennyi ideje együtt vagytok és még csók sem volt gondold végiga az egész kapcsolatotokat
2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h én is akarom csak nem merem már igen régóta együtt vagyunk és már kb. 4 hónap óta piszkál ezzel mert ő nagyon szeretné!
2013. márc. 6. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
ha te is szeretnéd, akkor itt az ideje
2013. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne félj! én is így voltam vele. ma már tudom h nagyon egyszerű dolog ám.
2013. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm is ezt mondta h nem kell félni mert egyszerű de a félelmemet nem tudom leküzdeni
2013. márc. 6. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

ha akarod akkor csináld!

nem kell tőle tartanod, őszintén szólva nem is értem mért parázol tőle, nincs kockázat szóval hajrá

2013. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszii a a válaszokat :D holnap meglesz :D
2013. márc. 6. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi ha kicsit ingerült leszek de ezt muszáj leírnom. :D ...Na szóval.Ha te is akarod akkor mi a f@szomtól félsz b@zdmeg????Attól hogy terhes leszel egy csóktól? Vagy hogy leesik tőle a fiú kukija? Vagy mi? :DD Én nem féltem csak az első szájra puszit az egyik barátnőm erőltette és én nagyon szégyellős vagyok elfordult és akkor adott a barátom egy szájra puszit.Nem ijedtem hogy úristen!!!! Attól ijedtem meg hogy mi van ha ő nem meri és eltávolodik.Az első csókra meg nem is számítottam,nem megijedtem hanem meglepődtem de soha nem fogom elfelejteni.Nem kell ettől félni....nem fog fájni vagy ilyesmi.Szerintem akkor kellene félned ha nem szereted.Én akkor félnék ha olyan adná akit nem szeretek.
2013. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!