Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi értetlen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen megérteni,ha valami nem tetszik,és csinálja a hülyeséget tovább.Szeret direkt azokkal a dolgokkal cukkolni,amik idegesítenek.De miért?Ti mit gondoltok erről?Ha nem akadnék ki,nem csinálná?Mert ő ezt mondja.

2013. ápr. 16. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha direktbe nyomatja azt, ami idegesít, az azt bizonyítja, hogy gyerekes, és nem nőtt fel egy komoly kapcsolathoz. Fizikailag lehet akármennyi is, ez fejben dől el. Meg kell hozzá érni. De az már régen rossz, ha direktbe cukkol... --Chocky--
2013. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Emögött is csak gyermeki lelke húzódik meg, aki szeretetet és elismerést kíván meg mindig.


F25

2013. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan tudnám kezelni?Mit kellene tennem?
2013. ápr. 16. 00:25
 4/13 anonim ***** válasza:
markolj rá a golyóira
2013. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A pasidról van szó?
2013. ápr. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen róla sajnos.
2013. ápr. 16. 09:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nincs kapcsolatom. Azt csinálok amit akarok, lesz@rom kinek mi tetszik.
2013. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt eddig ilyen elhiheted.A jó dolgok viszont nagyok jók vele,ezért olyan nehéz.
2013. ápr. 16. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Vicces mert én eddig úgy tudtam hogy a nőknek igazi férfiak kellenek :D Úhhabb bizonyíték hogy az itteni nők oltári nagy baromságokat írnak
2013. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ülj le, és beszéld meg vele. Ez csak egy alternatíva, mert ismerek olyant, aki ugyan ezt megtette, de nem változott az emberke. Ekkor választás elé kell állítani. ( ez nagyon ronda dolog, de a kényszer nagy úr.) Vagy te, és leszokik az ilyen-oylan dolgokról, vagy nem szokik le, de nélküled folytatja. Bizonyított tény, ha valaki választás elé van állítva, átgondolja a lehetőségeit. Ezt csak végső esetben ajánlom. --Chocky--
2013. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!