Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a fiuk inkabb azokat a ( olyat aki cigizik. Iszik. Bulizik. Karmkodik. Butus. Stb) lanyokat szeretik/birjak? :D (16l)

Figyelt kérdés
Na pl. Hogy lehet az h a bnomnek es nekem meg soha nem volt pasink es nem vagyunk olyan rondak nem iszunk dohanyozunk bulizunk. ..viszont sportolunk nem vagyunk bunkok flegmak meg ilyenek... megis van nalunk rengetebb sokkal rosszabb es nem annyira.szep csaj nekik van baratjuk.... Lehet h ez most csak a hulyekorszakuk miatt van vagy mi? Xdddd

2013. ápr. 15. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
biztos félnek tőletek
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
dudák dudák nyam nyam nyam nyam, dudák dudák a csaj legyen buta
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Attól mert egy lány ilyeneket csinál,attól még nem feltétlenül buta. :)
2013. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Csak az ugyanolyan stílusú fiuknak jönnek be ezek a lányok. Amúgy meg menjetek el ismerkedni,bulizni. Néha azt is lehet csak ésszel. :)
2013. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a dohányos csajokat!
2013. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
rakj ki egy képet magadról és fogadok veled egy rekesz sörbe hogy érkeznek majd ismerkedös privik :)
2013. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Mert azok a pasik akik a nem olyan jó barátnőiddel járnak csak a szexért mentek bele az egészbe, azt meg könnyebben megkapják tőlük mint esetleg tőled.


Amúgy felkavaró a kérdés: "miért nem velünk kefélnek amikor nem vagyunk rondábbak mint azok akikkel megteszik :( Xddd"

2013. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Közvetlenebbek azért, tudnak a puszta létezésükről.

Ne is haragudj bemegyek egy buliba akkor ott a választék, és nem azok jutnak eszembe akik otthon vannak.

2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy buta mert ezeket csinalja hanem ezek mellett meg buta is :))
2013. ápr. 15. 20:37
 10/26 anonim ***** válasza:
Mert őket könnyebb megk*rni. Cigi meg néha 1-2 buli nem mérvadó komoly kapcsolatban. De ha egy iszákos hülye p*csáról van szó, akkor byebye.
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!