Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek egy ilyen meglepetésnek?

Figyelt kérdés

A barátommal úgy volt, hogy egész héten nem tudunk sajnos találkozni a munkám miatt, de végül úgy alakult, hogy mára meg holnapra is szabadságot kaptam. Ő ma délután 4ig dolgozik, arra gondoltam, hogy meglepem, és nem szólok neki, hogy szabadságon vagyok, hanem megjelenek ott nála mire hazaér (30 km-re lakunk egymástól)

Még sosem csináltam ilyet soha :D Szerintetek jó ötlet?


2013. ápr. 16. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát én nem szeretem a váratlan meglepetéseket.
2013. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék, szerintem aranyos néha-néha az ilyen dolog.

Persze ha valaki gyakran jelenik meg ott szó nélkül az annyira nem, de így néha ilyen aranyosan, minden hátsó szándék nélkül szerintem tök jó, én oda lennék :)

26/F

2013. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

- kerüld az olyan helyzeteket ami rosszul is elsülhet (mi van, ha haza sem megy, hanem beül egy moziba, vagy elmegy egy haverjával valahová, vagy - ne adj isten - egy másik nővel ballag hazafelé) ... te meg ott ülsz és várod és egyre jobban haragszol rá, mert nem megy haza (tudod, mint a viccben: nyuszika b+ a fűnyíródat)

- ha ma időben szólsz neki, akkor esetleg tud holnapra ő is szabit kérni

2013. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Végül is örülnék neki,de azért az zavarna, hogy nem sikerült felkészülni a találkozásra.Lehet,hogy pont a haverokkal betervezett valamit vagy barkácsolni,autót bütykölni akart stb,pont azért mert nem számított rád.
2013. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tervez valamit, mert előbb írta, hogy 4re hazaér, jön is fel facebook-ra, hogy tudjunk majd beszélni, szóval ebből tudom, hogy nem megy sehova :D
2013. ápr. 16. 09:24
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó ötlet, én is csináltam már ilyet:) a páromnak majd le esett az álla, nagyon örült nekem!:) szerintem csináld meg, megfizethetetlen az az arckifejezés amit ilyenkor vágnak:D :)

19/N

2013. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én mindenképp szólnék neki, mondjuk pl. mikor indulok. Az már a meglepetés erejével tud hatni, de mégis adok neki is egy kis időt a felkészülésre, hogy mondjuk munkából hazaérve tudjon egy gyors zuhanyt venni, vagy kicsit rendet rakni, hazafelé beugrani a boltba, akármi. Én mondjuk nem venném jónéven, ha a pasim nem adna fél óra felkészülési időt sem, csak úgy beállítana...akármennyire is jót akart...
2013. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan időpontban mész amikor biztos otthon van szerintem szuper ötlet. Én is leptem már meg a barátom és nagyon nagyon boldog volt. Most komolyan ki ne örülne annak a személynek akit nagyon szeret. Jó é Pestről jöttem haza hozzá kell tenni. :D
2013. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó. Én is megcsinálnám, főleg, ha már így kiderült, hogy otthon lesz.

És szerintem ha szólsz neki előre, mint itt sokan írták, pont a lényegét veszti el ez a dolog... Semmi meglepetés nem lenne úgy benne.

2013. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na, döntöttem, megcsinálom, nem szólok neki hogy megyek, úgyis úgy tudja, hogy dolgozok, aztán csak mikor már a kapuban állok hívom fel, hogy menjen már ki a kapuhoz, és még szerintem akkor sem fog neki leesni, hogy miért :D

És kijön, én meg ott állok :D

Így képzelem valahogy el, de kicsit izgulok azért :D

2013. ápr. 16. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!