Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után költöztetek/költöznétek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert a párom már szinte könyörög,hogy költözzek hozzá. Csak én nem tudom miért, folyton elodázom h majd...ma már odáig jutottunk reggel,hogy kijelentette még a héten szeretné ha hozzá költöznék. Így könnyebb lenne neki (a munkája miatt főleg). Amúgy meg minden rendbe van,jól kijövünk,elvagyunk,de még csak 3 hónapja vagyunk együtt.

Ha a szerelem és a kapcsolat jó bevállalnátok?

24/L


2013. ápr. 16. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni hogy ilyen hamar akarod-e. Én nem költöznék 3 hónap után össze senkivel.
2013. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

3 hónap,az ehhez túl kevés idő.

Én össze költöztem valakivel,amikor másfél éve voltunk együtt,és akkor is tudtam meg ujdonságokat.Nem hiába mondják,hogy lakva ismerkszik az ember.

De 3 hónap...még arra sem elég,hogy komoly kapcsolatnak lehessen hívni.

Gondolom minél hamarabb a tulajdona képp akar kezelni...

2013. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, ő 24, 2 hónap után összeköltöztünk, három hónap után kérte meg a kezem, rá 4 hónapra (megismerkedéstől 7 hónap) összeházasodtunk. Egy év múlva született a lányunk. 17 éve vagyunk házasok, túléltük a kislányunk halálát, két év szexmentes időszakot (betegség miatt), betegséget, mindent. Kürölöttünk sorra bomlanak fel a házasságok. Szóval azt hiszem, nincs mit megbánnunk a korai összeköltözésben :)


De tény, nem való mindenkinek.

2013. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap után költöztünk össze,ésszerű volt.2 éve élünk együtt,jól működik.

Mire vártunk volna?


Előtte expasi,4 év után se akart összeköltözni...(csodálkozott hogy kitettem,ha 4 év se elég összeköltözni,akkor várhattam volna komolyabb dolgokra)

2013. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amióta összejöttünk nem aludtam otthon csak nála, úgy érzem kiismertem és ő is engem,mint mindenkinek neki és nekem is vannak hibáim,de ő olyan,akivel meg lehet mindent beszélni
2013. ápr. 16. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem hosszú idő ez a 3 hónap, de mire várnátok még? Legalább hamarabb kiderül, ha mégsem működik. Nem vesztegettek el éveket...
2013. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, a párom 37, és fél év után költöztünk össze.
2013. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi gyakorlatilag azonnal összeköltöztünk. Most komolyan, minek várni?

Különben meg ha amúgy is folyton ott vagy nála, akkor tulajdonképpen igazából nem változna semmi :)

2013. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nála alszol minden nap,akkor gyakorltilag ott laksz már,csak szüleidhez jársz mosatni,időnként enni,nem?


Felesleges halogatni,nincs ez korán.

(16 évesen az lenne,de 24 évesen nem)

2013. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ivilicious ***** válasza:
mi 3 hónap után költöztünk össze,ráadásul az ország másik végére, 18 voltam,ő 28, 2 éve vagyunk együtt
2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!