Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ korosztály, mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ korosztály, mennyi idő együttjárás után költöztetek össze a párotokkal? Utána változott a kapcsolat valamerre?

Figyelt kérdés

Mi 2 éve járunk együtt, félek az összeköltözéstől, pedig hamarosan szerintem be fog következni. Félek hogy unalmassá válik majd a mindennapos találkozás meg egymás idegeire megyünk, stb.

Nálatok hogy volt ez?



2012. nov. 14. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

7 hónap után, több mint négy éve. Nem lett semmivel sem unalmasabb, miért lenne? Mit lehet megunni a másikon, ha mindennap látod én ezt nem értem. A szüleidet unod?


Nekünk mindig csak egyre jobb lett a kapcsolatunk, imádunk együtt élni, pedig az életritmusunk is elég különböző, de nincsenek gondok semmiből. Jövőre esküvő.

2012. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi alig több, mint 2 éve vagyunk együtt, és ennek a nagy részét együtt lakva töltöttük. Nálunk nem úgy történt a dolog, hogy eldöntöttük, hogy összeköltözünk, hanem kialakult. Én egyedül éltem, a párom pedig fokozatosan egyre több időt töltött nálam, egyre több holmija volt nálam állandóan. Kb egy fél év telt el, mire már szinte teljesen együtt éltünk. De nem beszéltük meg, csak kialakult.

Azóta is nagyon örülünk, hogy így történt, mert így könnyű volt alkalmazkodni, nem egyik napról a másikra, ráadásul így 2 év után már azt is látjuk, hogy működik a dolog, és tudunk békében együtt élni.

2012. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi olyan 4 év után költöztünk össze. Eleinte tök jó volt, de a végére már tényleg unalmas volt. 7 év után mintha két idegen lakott volna együtt. Szét is mentünk.
2012. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Három hónap után, nálunk sem tervezett volt, így alakult.

3 éve élünk együtt, és ma is ugyanúgy örülünk egymásnak minden nap, mint az elején. Egy percig sem unjuk a másik társaságát (sőt, soha nem elég belőle), és veszekedni se nagyon szoktunk.

Egyetértek az egyik válaszolóval, miért kellene megunnunk egymást? A szüleit, a testvéreit sem unja meg az ember, jobb esetben...

2012. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 hónap után.


Igen változott, összeházasodtunk.


Viszont a volt pasimmal 3 év után, egy évre rá szét is mentünk.


Szerintem minél előbb annál jobb, ezt már többször megfigyeltem, addig kell amíg nagy a szerelem.

2012. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

25 (N) és 29 (F) évesek voltunk, 4 hónap után költöztünk össze, ennek 11 éve.

Eleinte sokat veszekedtünk, mert előtte mindketten egyedül éltünk, és hát sok idő meg türelem kellett ahhoz, hogy összecsiszolódjunk.

2012. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nagy szerelem nem hátrány hozzá, mert a sok is apró hülyeségét jobban elnézi az ember a másiknak, amíg nagy a köd, aztán meg már megszokja.
2012. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alig két hónap után költöztünk össze. Változott, jobban megismertük egymást, sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, összeházasodtunk. Ennek már négy éve.
2012. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

par honap utan, es ezek a legjobb napjaink amikor közös lakasba megyünk haza. Nem tudnek mar egyedül elni.

Fontos a kompromisszum.

Te is igazodj hozza es ö töle is el lehet varni.

Ha neki fontos a nagy tisztasag akkor add meg neki, cserebe kerheted, hogy naponta legyen 1 ora beszelgetes ami neked fontos vagy hasonlo.

Anelkül nem fog müködni.

2012. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hónapja vagyok együtt a párommal de még évekig nem tervezzük az összeköltözést, ő csinálja a másoddiplomát nekem meg végzés után (idén) 3 évig még minimum nem lessz rendes fizetésem
2012. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!