Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék 3 évfordulóra?

Figyelt kérdés
Mit vegyek/csináljak a barátomnak, ha 3 éve vagyunk együtt? Fiúk/Férfiak, ti minek örülnétek leginkább? Bármilyen értelmes ötletet szívesen fogadok! :) (Távkapcsolatban vagyunk, ez lesz az első, hogy végre közösen meg tudjuk "ünnepelni".) A barátom 18 éves. Még nem feküdtünk le egymással.

2013. ápr. 16. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenféle képen valami hasznosat adnék neki, de én semmiféle képen nem készítenék , hanem vásárólnék valamit mert a férfiak nem becsülik az ilyesmit.

Olyat vegyél neki amit hamar el tud használni és évek után nem dobja ki mert tönkre megy.

Az én párom mp4 lejátszót kapott. Megkérdeztem mit szeretne.

2013. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!