Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó nőd van, de megéri? Élvezit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nőd van, de megéri? Élvezitek az ilyen kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Pár napja egy cukrászdában figyeltem fel egy jelenetre: jóképű fiatal srác belép a nőjével, aki egy agyonszolizott agyonsminkelt szép testű magas nő. Leülnek. A fickó rendel mindkettőjüknek, a következő 15 percben egy szót se szól a csaj, nyomogatja az okostelefonját. A pasi próbál beszélgetni: "jó ízű ez a csokis" a csaj rá se néz. Egyszer csak felpattan a csaj, odaszól a srácnak: "adjál egy huszast szivi" (még a lábaival topog is mellé, mosolyogni még ekkor se tud...) a srác ad neki pénzt, a csaj kiviharzik, kb 10 perc múlva jön vissza egy szatyorral (a csávó addig unottan ücsörög magában a széken) odaszól, hogy fizessél, megyünk, a csávó fizet és elmennek. No, tudom, hogy ez nem egy kirívó dolog, de most tényleg, srácok megéri ezért plázacicákkal 'járni' hogy az unott arcukat nézzétek, beszélgetni se lehet velük, csak jól mutatnak. Nem érzitek úgy, hogy dögunalom velük lenni a szexen kívül? Nyilván a kérdés főként azoknak szól, akik az ilyen nőkben látnak potenciált. A kérdésemnek nincsen éle, csupán kíváncsi vagyok, kérdéseket megelőzendő, 10 éve családos nő vagyok, tehát nincs bennem irigység, csak nem értem.

2013. ápr. 16. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jacque a foltját..
2013. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez nem tartozik a jó nő kategóriába :D
2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

akinek elég a látszat is, az magára vessen. nyilván azért van még mindig erre példa, mert van rá kereslet. aki nincs benne, sosem fogja megérteni. engem mondjuk nem is igazán érdekel...alapvetően nem sokra tartok egy olyan férfit, aki csak a pénzével tud érvényesülni, így nem is "irigylem" az ilyen csajoktól, sőt. váljék egészségükre :)

nőként válaszoltam, remélem nem gond.

23/l

2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kompetens a témában, de csak sajnálni tudom az ilyen embereket. Viszont az ő életük, ha nekik így jó, engem ugyan nem zavar.
2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ezt gondolom, de ez a pasi olyan normális volt, nem páwa típus. Míg unatkozott, a kislányommal viccelődött, még a rolettijét is nekiadta. Megsajnáltam szinte. És magamban azt gondoltam, nem lehet nagy véleménnyel a nőkről az alapján, amit tapasztal. Jó tudom, ő választotta, de ezért nem is értem.
2013. ápr. 16. 14:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Na, végre egy jó példa, hogy nem minden a külső... Akinek ennyire fontos, hogy jó csaja legyen, ne csodálkozzon, ha így jár.


Azért azt is hozzátenném, hogy valószínűleg a srác se lehet valami hű de érdekes ember a nő számára, különben ő is feldobhatott volna valami érdekesebb témát azon kívül hogy milyen finom a csokis. A jó kinézet mellett van egy rakás pénze, és ennyi elég is a nőnek.

2013. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem a srác pontosan tudja mi a helyzet, és csak a jó szex miatt van a csajjal..
2013. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de aki ilyen búval b*aszott a hétköznapokban arról ne mondja nekem senki, hogy az ágyban odaadó, lelkes, érzéki, erotikus. Egy szóval JÓ.


29/n

2013. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De felmerül bennem, hogy az a nő, aki ilyen hideg, flegma, azzal hogy lehet jó a szex? A jó szexhez tűz kell, szenvedély, huncutság. Vagy persze lehet, hogy van akinek elég az is, ha szép a teste a nőnek? Van ilyen? Nekem lánykoromban sokféle pasik fordultak meg az ágyamban, de attól egyikkel sem élveztem jobban az együttlétet, mert izmos a feneke, vagy szálkás a combja...
2013. ápr. 16. 14:40
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as, egyszerre írtuk. :)
2013. ápr. 16. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!