Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy belemenni egy kapcsolatba hogy tudom elég lazán veszi a kapcsolatokat a fiú?

Figyelt kérdés
Tudom hogy akar engem, és azt is hogy nem csak szexre megy. De ő olyan típus akinek kell szabadság, nem szeret a másik nyakán lógni heti 1-2 találkozás elég. Tudom hogy nem fog feleségül venni :D de én úgy vagyok vele tapasztalatszerzésnek jó, meg tetszik is, jó vele. Csak tudom hogy csalta már meg barátnőjét...
2013. ápr. 14. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég erős vagy ehhez lelkileg,akkor rajta.Kérdés az,hogy mi lesz,ha szerelmes leszel egy ilyen pasiba.Akkor te húzod a rövidebbet.Az tuti.
2013. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak kefélést akarsz, akkor rajta... De ha bármi többet, akkor keress mást.
2013. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te nem ilyen típus vagy, akkor nem hinném, hogy hozzád való lenne. Én is így vagyok párommal, hogy általánosságban hetente 1-2szer találkozunk (mondjuk ez a munkája miatt van általában, nem egészen saját döntés), és nem tudnék a nap minden percében vele lenni; de a párom is ilyen típus, ezért nincs vele problémánk.

Viszont ez esetben neked folyton hiányozna a srác, ő meg úgy érezné, hogy nem hagyod levegőhöz jutni.

2013. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen...Mikor nem vagyunk együtt akkor sokszor hiányzik, mondjuk ha ír egy sms-t vagy valami, nekem már az is jó. De volt hogy 4-5 napig semmi életjelet nem adott magáról, akkor elég rossz volt. Szóval igen sokszor hiányzik, habár mikor lefoglalom magam annyira nem gáz :)


Csak van hogy kicsit helyretenném hogy miért ilyen-olyan, de mikor meg találkozunk nem tudok rá haragudni. Mert olyankor nagyon aranyos, meg jó vele és örülök ha találkozni tudunk. Főleg hogy kölcsönös vonzalmam még nem volt senkivel, pedig 21 éves vagyok.

2013. ápr. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!