Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az emlékezetes álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az emlékezetes álom csók? Hogyan kell csókolni? és hogy tudnám gyakorolni (:nincs barátnőm17F

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nem attól lesz idilli, hogy nagyon jól csókolsz. Pl a barátomnak is velem volt az első csókja.


Nekem attól volt emlékezetes, hogy nem azonnal esett meg és nagyon elő volt készítve a dolog. Pont akkor csókolt meg, mikor a vonat az alagútban volt. Mikor indultam a vonatra már sejtettem, hogy csók lesz a vége, így az egész utat végig izgultam.

2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én az összes volt pasimmal történő első csókra emlékszem (bár nem volt sok, így nem nehéz), szóval szerintem az a legemlékezetesebb csók, amelyik az adott partnerrel először történik.

Amire jó, ha odafigyelsz:

-Előtte nyeld le a nyálad, meg ne fulladjatok! Nem az a cél, hogy teleköpd a száját

-Ne kapd be a száját, pont annyira legyen nyitva a szád, mint neki. Lehetőleg ne edd meg!

-Hunyd le a szemed!

-Legyen laza, szenvedélyes, érzéki, de ne túl nyomulós, ha csak nem kifejezetten a döngetésről szól az egész! Nem kell kapkodni, nem hajt a tatár!

-Közben a kezeidet tartsd jó helyen, pl. a derekán!

Ennyit tudtam így hirtelenjében. De ne aggódj, jön az magától, úgyse nagyon fogsz tudni gondolkodni! Csak merd megtenni.

Gyakorolni?! Hát... én nem gyakoroltam, de kiskoromban alma meg fagyi evés közben képzeltem el ilyeneket :D Esetleg próbáld ki ezeket, ha gondolod :D

Sok sikert!


L/18

2013. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól lesz emlékezetes, h azzal csinálod, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz! Ha béna lesz, akkor azért, ha nem, akkor azért lesz emlékezetes. Először mindenki béna, biztos te is ismered a dalból, de ne izgulj, ne parázz emiatt. Gyakorolni, szinte kizárt, ha csak nincs valami havercsajod, aki belemenne. NE dugd le a nyelved a torkáig, NE legyen száraz az ajkad, NE légy erőszakos. A többit leírták előttem! :)


Majd írj, h h sikerült! :)

2013. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!