Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki álmában se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki álmában se tudja megcsalni a párját?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy azt álmodtátok, hogy egy pasival/csajjal alakulna valami (csók, szex, stb) de nem tudtátok álmotokban sem megtenni, a párotok miatt? (Akkor is, ha ő pont nem volt benne az álomban.)

2013. ápr. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én, mert nincs senkim, akit meg tudnék csalni :DD De ha lenne se csalnám meg, én képtelen lennék rá.
2013. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ő az első és egyetlen.Persze ettől még álmodhatnék ilyesmiről,és lehet,hogy az agyam ott is leblokkolna,mert ébren is képtelen lennék rá.
2013. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mivel szeretem, így nem álmodom arról hogy meg kellene csalnom. Csak arról álmodnom hogy meg kellene találnom azt akivel azt álmodhatom hogy szeretem, így nem álmodom arról hogy meg kellene csalnom. :S
2013. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Fogalmam sincs volt-e már ilyen. Sajnos az álmaimra nem igazán szoktam emlékezni...
2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marshall Eriksen
2013. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!