Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ti mit tennétek? Elsősorban lányok válaszoljanak.

Figyelt kérdés
A párom elég csúnya megjegyzéseket szokott nekem tenni,pedig úgy tesz mintha nem lenne baja.Arról van szó,hogy a testi adottségaimat szólja le.Volt hogy veszekedtünk és azt mondta hogy "Ne legyél elszállva magadtól,mert nekem voltak bombanő barátnőim..."-pedig marhára nem vagyok elszállva,sőt...Aztán hogy "mellszilikon helyett nézz természetes mellnövelő szert",-nem akarok kés alá feküdni,de kíváncsi voltam mit szólna hozzá ha már megszólja a mellméretem.Meg ilyen hogy "lenne legalább akkora melled hogy meg lehessen fogni",aztán "volt olyan barátnőm akit mellbe lehetett b.szni"-tudja hogy engem nem tud.Egyik nap szóbahoztam hogy a tesója mondta hogy az ismerőseik szerint szép vagyok,erre ő megint "ne legyél elszállva magadtól"...És soha nem tud bókolni,aztán mégis azt mondjan hogy jó vagyok neki...Nagyon fáj ez az egész,mert ezt nem mutatta ki,azt hittem tetszem neki mikor összejöttünk,és ezzel csak azt éri elhogy gátlásos leszek előtte szexben,sőt,nem is akarom így a szexet!Ha viszont megemloítem hogy ez nekem nagyon fáj,akkor kiabál,lehülyéz,meg hogy ilyet ő nem mondott,és fogjam be a szám...Mit tegyek???Nagyon szeretem,állítólag ő is és ki is mutatja,de csak megaláz ezzel.
2009. szept. 24. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag szeret? Szerintem nem, csak sexre kellesz neki, semmi másra, számára az is csak olyan mellékes dolog, mert "sz@r" vagy az ágyban. Úgy elzavarnám a csába, hogy csak zuttyan. Mond meg neki, hogy ő se legyen elszállva, mert nem jól csinálja az esetek 60-70%-ban, aztán szakíts vele és keress olyan pasit, aki megbecsül és a lábad nyomát is megcsókolja!

20/L

2009. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem szeret téged csak azt a biztonságot szereti mit te adsz neki érzelmileg. Mert hát akárhogy is van a férfiak nem szeretnének párkpcsolatnak egy olyan nőt aki fűvel- fával ...Szerintem ez az évek folyamán csak rosszabb lesz sajnos nem fog válozni. Én valószínűleg szakítanék vele akkor is ha fáj mert később még jobban fog fájni (főleg ha gyerek lesz). Senkinek nem hiányzik, hogy lehúzzák az önbizalmát.
2009. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nemszeret, csak imád uralkodni....hagy el sürrgősen
2009. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre hogy jó neki velem az ágyban,meg különben nem kezdeményezne,de én már nem tudom mit higgyek.Nagyon magam alatt vagyok,mert ráadásul babát várunk.Látom rajta hogy igazán örül neki,kísér u.h.-ra meg ilyenek,simogatja a hasam stb...De akkor ha nem vagyok neki jó,akkor miért???Miért jött össze velem?Veszekedés után mindig ölelget,puszilgat,este is,éjjel is,ez nekem magas.De ha rákérdezek,üvölt...Nem bírom,belerokkanok a fájdalomba...
2009. szept. 24. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
egy nő mindig legyen annyira büszke, legyen annyi önbecsülése hogy ezt ne tűrje el. én legalábbis biztos, hogy nem tűrném ha az állítólagos szerelmem a testi hibáimat vágná a fejemhez egy vita alkalmával, meg ha azt mondja hogy az előző barátnőjével jobb volt, mert mellbe tudta b***ni. nem hogy kidobálnám a holmiját az utcára, de még fel is képelném. tényleg ennyire tartod magad? hogy egy ostoba,érzéketlen frátert szolgálj ki és tűrd el hogy folyamatosan megalázzon? aki szeret, SOHA nem bántana ilyenekkel
2009. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogga cuccod és hagyd el,mert az ilyen ember aki "állitolag" szeret,de naponta megaláz az hidd el nekem nem szeret.Maximum kihasznál és uralkodik rajtad.Ne szülj ilyen környezetbe gyereket.Az A KICSI JOBBAT ÉRDEMEL.Szerintem pakol össze menj haza a szüleidhez és ha szeret rájön mit tesz veled és megbánhatja.De ha nem teszel semmit örökre meg fog alázni.
2009. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Először is,köszönöm a válaszaitokat!Mindenképp megyek haza hamarosan,mert otthon szeretnék szülni.(az ország másik végében lakom,a barátomhoz jöttem ide).Megfordult a fejemben hogy szülés után nem jövök vissza,de ezt nem említem meg neki mert nem tudom mit tenne...Velem...Valójában ő főz rám,kimossa a ruháimat is,tényleg mai napig lesi a kívánságaimat,nem háziasszonynak tart,de ez nem jogosítja fel arra hogy így a földig alázzon!
2009. szept. 24. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már nem szerelem. Sőt ha ilyeneket mondd akkor lehet meg kéne mondanod neked is a magadét és döntse el hogy mit akar tőled.

Gyakorlatilag tényleg megaláz, te meg küzdesz....az ilyen embert ki kell dobni vagy han nem akarod kérj szünetet. Nekem olybár tűnik hogy ez a kapcsolat bukott ügy, ilyneket csak annak mondanék akivel nem érdekel hogy együtt maradok-e.

Jakomo 25F

2009. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Ezt csinálta velem a volt pasim.. Hagytam, hogy csinálja és egyre jobban megutáltam magam. Majd elhagytam. Kb. 2 év kellett mire összeszedtem magam és teljes értékű embernek érezhettem magam...

Tudta, hogy okos, jó nő vagyok és csak a folyamatos alázással tudta azt elérni, hogy vele maradjak-sajnos én is elhittem, hogy nem kellenék másnak :((((

Az, hogy babát is vársz az már nagyon megcsavarja a történetet...Várandósan ilyenekkel szekálni??? Nem értem. Szerintem neki nincs önbizalma, s ezért csinálja. De beszéljétek meg, ha kell vonjatok be szakembert szerintem.

2009. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell így nőt megalázni...A párom tudja hogy mennyi időbe tellt helyreálnom a sok iskolai megalázás után (deszkáztak örökké meg fujjogtak...)erre,ő ugyanezt műveli.Pedig nincs ez miatt nagy önbizalmam,de ő a maradékot is elveszi.Tudom hogy nem vagyok csúnya,nagyon sokan dícsérnek,meg sokan mondták és hallottam is hogy "jó nőnek" tartanak,csak éppen a párom nem...Beszélni nem lehet vele mert üvölt.Arra sincs tekintettel hogy a gyerekét várom...Nagyon el vagyok keseredve...
2009. szept. 24. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!