Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ti mit tennétek? Elsősorban lányok válaszoljanak.

Figyelt kérdés
A párom elég csúnya megjegyzéseket szokott nekem tenni,pedig úgy tesz mintha nem lenne baja.Arról van szó,hogy a testi adottségaimat szólja le.Volt hogy veszekedtünk és azt mondta hogy "Ne legyél elszállva magadtól,mert nekem voltak bombanő barátnőim..."-pedig marhára nem vagyok elszállva,sőt...Aztán hogy "mellszilikon helyett nézz természetes mellnövelő szert",-nem akarok kés alá feküdni,de kíváncsi voltam mit szólna hozzá ha már megszólja a mellméretem.Meg ilyen hogy "lenne legalább akkora melled hogy meg lehessen fogni",aztán "volt olyan barátnőm akit mellbe lehetett b.szni"-tudja hogy engem nem tud.Egyik nap szóbahoztam hogy a tesója mondta hogy az ismerőseik szerint szép vagyok,erre ő megint "ne legyél elszállva magadtól"...És soha nem tud bókolni,aztán mégis azt mondjan hogy jó vagyok neki...Nagyon fáj ez az egész,mert ezt nem mutatta ki,azt hittem tetszem neki mikor összejöttünk,és ezzel csak azt éri elhogy gátlásos leszek előtte szexben,sőt,nem is akarom így a szexet!Ha viszont megemloítem hogy ez nekem nagyon fáj,akkor kiabál,lehülyéz,meg hogy ilyet ő nem mondott,és fogjam be a szám...Mit tegyek???Nagyon szeretem,állítólag ő is és ki is mutatja,de csak megaláz ezzel.
2009. szept. 24. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez egy F@sz hagydel,nem érdemel meg.
2009. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Istenem, komolyan nagyon sajnállak.Annyira eszembe jutott mikor velem csinálták ezt.Aztán mikor végre kidobtam az illetőt, kiderült, hogy nagyon is tetszettem neki csak azt akarta, hogy rondának lássam magam, akkor nem állok le mással.Vagy valami ilyesmi szöveg volt.

Szóval nálunk nem volt baba, ezért könnyebben kivágtam.

Őszintén én kiraknám a pasit, de nem bunkóságból kérdezem,de miért estél teherbe egy ekkora f@sztól?

2009. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert akkor még nem csinált ilyet.De legalább örül a gyereknek!Csak ilyeneket ne mondana,mert nagyon a lelkembe tapos vele!
2009. szept. 24. 22:16
 14/14 anonim ***** válasza:
nem szeretnék bunkó lenni de akivel meglehet csinálni.. az első beszolásnál kellet volna tenned valamit.. te vagy a hülye ha ezt hagyod .. főleg terhesen..
2009. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!