Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal ezután?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves kisfiúnk. Új vállalkozásba kezdett és semmi ideje ránk. Terhes lettem megint, én megijedtem, hogy ezt miképp fogom megoldani, mert semmi segItségem. Ezt többször mondtam neki, ráadásul a fogam is begyulladt, amivel egy hónapja vacakol a fogorvos, mivel se röntgen se gyógyszer stb. Egy hónapja szenvedtem a fogam miatt, a terhességi fáradtság miatt és , hogy szinte egyedül voltam a gyerekkel. Ma elment a baba, reggel véreztem, az első reakciója, hogy a gyerekkel kinyitja az üzletet, én pedig intézzem el, amit kell. Veszekedés árán bejött velem, a gyerek sajnos elment 8 hetesen. Azóta többször a fejemhez vágta, hogy ki hisztiztem magamból a gyereket és én biztos örülök. Ez nem igaz, de nagyon bánt, hogy ilyen bunkó. Ezek után én nem tudom, hogy legyek vele együtt.

2013. ápr. 16. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"ki hisztiztem magamból a gyereket és én biztos örülök"

Na itt telt volna be az bizonyos pohár,és fülébe súgtam volna hogy "most láttál utoljára" és úgy szájbavágtam volna hogy meggondolná hogy mit pofázik. Én felhúzom magam a hülye beszólásain helyetted is,nem bírnám vele egy percig se.

Részvétem nagyon a baba miatt :(

2013. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
részvétem a baba miatt.
2013. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a babádat és téged is.Szerintem ezt most komolyan meg kéne beszélnetek egymással mert ez nagyon nehez hejzet.Az most már nem megoldás ha veszekszetek neked sem tesz jót mivel most vesztetted el a babádat.mond el neki,hogy ez neked igy nehez és foglalkozzék veletek többet mert a család a legfontosabb,tegye meg értetek hogy boldogok legyetek.Sok szerencsét
2013. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt volt a párod, ne is haragudj... :((((


Nagyon sajnálom :(((

2013. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Sehol nem olvastam, hogy Ő, mármint a párod akarta, vagy nem azt a második gyereket? Egyáltalán beszéltél vele erről? Nem a gyerekről, hogy terhes lettél, hanem arról, hogy Ő akarja-e? Lehet mi nők úgy gondoljuk az a mi kiváltságunk hogy gyereket akarunk de ez nem igaz. Mindkettőtök felelőssége. Lehet a párod így tudja feldolgozni egy nem akart gyerek jövetelét. Védekezz inkább. És tegyetek, hogy a meglévő életetek hármotoké egyenesbe jöjjön, nem egy sz@r kapcsolatba bevállani még egy babát. Egyébként meg van valami abban, hogy "kihisztizted" de egy férfi egyszerű észjárásával nem tud azonosulni azzal, hogy akkora stressz volt rajtad, hogy elment a baba. Ő ebből tényleg csak annyit élt meg, hogy mindennel bajod van, és csak B@aszogatod, gondolom nem próbáltál meg normális kommunikációt... csak a "hisztit" Egy kapcsolatot két ember él egyként, nem egy és még egy. Mindent közösen kell megbeszélni, mindenben közösen kell dönteni, ha nincs egyetértés akkor kompromisszum kell. Egy férfi ha elkezd egy vállalkozást annak oka van. Valószínűleg Titeket hármótokat akart eltartani belőle, erre jön még egy.. Most mit tegyen. Így is alig lát, és ha lát akkor is csak nyavajgás van... Egy férfi így látja. Nem véletlen, hogy az asszony a férfi támasza. Én soha nem esnék teherbe anélkül, hogy a férjemmel meg nem beszélném, Ő mit gondol erről.
2013. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te sem szereted a társadat, ő sem érzi jól magát veled, szerinted mi jobb? befejezni azt még idejébe ami mélyrepülésben van, vagy végig cirkuszolni még pár évet, egymást megalázni a többiről már ne is beszéljünk.


Te döntesz.

2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( hanyd el nem érdemel meg !!
2013. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon akarta, ezért vágja a fejemhez, hogy a babát csak ő szerette volna, mert én az elején többször mondtam, hogy én Igy nem tudok még egy gyereket bevállalni. De elvetetni nem szerettem volna és egy idő után én is örültem neki, csak féltem, hogy oldom meg, amiben ő rá nem lehetett számItani, mert mindent Igért, de gyakorlatban, még a nőgyógyászhoz is vita árán jutottam el, mert, hogy ő nehezen vigyáz a gyerekre.
2013. ápr. 16. 18:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, talán eddig fel se tűnt nekünk, hogy ennyire rossz a kapcsolat. Egyébként én is dolgozom a gyerek mellett egy keveset, nem csak otthon nyavalygok.
2013. ápr. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!