Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, ha sokkal komolyabban gondolom a kapcsolatot, mint a párom?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt. Ő 25, én 20. A kapcsolatunknak vannak bizony hullámvölgyei, de sosem húzzuk sokáig egymás nélkül. Az alapvető problémák pedig a múltbeni megcsalás miatt vannak, amit ő követett el.Megbocsájtottam neki, továbbléptünk, felépítettük újra, ami összeomlott. Hónapok óta gyakorlatilag velem lakik, és többszöt esett már szó a jövőnkről, összeköltözés,később házasság. Én 12 éves korom óta szülők nélkül, a testvéremmel laktam, egy éve pedig teljesen egyedül, illetve nagyjából már a párommal. Szóval rengetegszer esett már szó futólag az összeköltözésről, a "következő lépcsőfokról". Most mégis azt mondja nem áll erre kész. ( Ő hozta fel mindannyiszor, ő mondta, hogy szeretné). Én most az egyszer akartam vele erről beszélni, mert végre körvonalazódni látszik a jövőm, állás, tanulás ésatöbbi.

Azt mondta, hogy ő erre nem áll készen, és nagy boldogságában mondta nekem amiket mondott, kár volt komolyan vennem, és ha mostantól mondani fog bármi ilyet, akkor az már komoly lesz. Mondanom sem kell, hogy a közelében sem járunk a témának azóta. Rettentően érzem magam, és nemtudom várjake rá, mert én bármilyen fiatal is vagyok, tudom mit akarok, és tudom mire vágynék. Sajnos úgy érzem nem találok viszonzásra ebben a kapcsolatban, vagyis talán a barát-barátnő szinten maximum, nekem pedig ez be kell valljam kevés már. Talán tovább kéne lépnem, de teljes szívemből szeretem Őt.


2013. ápr. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Már megcsaláskor tovább kellett volna lépned. Ha szeretne és tisztelne akkor nem csalt volna meg.
2013. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem több lehetőség is felmerül.


1.,Ha tényleg megakarod vele beszélni, mond meg neki ,hogy neked ez nagyon fontos lenne és megszeretnéd beszélni. Tudod ,hogy neki ez kellemetlen de te így gondolod és ha kész rá adjon választ.


2., Lehet szereted, de gondolkodj el rajta ,hogy későbbiekben működni fog a kapcsolatotok amikor összeköltöztök vagy esetleg összeházasodtok?!


3., Vagy megvárod míg ő kezdni a beszélgetést.


Szerintem beszéld meg vele, mindent rágjatok át. Komoly beszélgetést.. akár meg is kérdezheted ,hogy ő neki mikor lenne ez jó, mikor tudna normálisan hozzá állni. Vagy ha nem tud vagy akar lehet hogy nem ő a megfelelő.

2013. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!