Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyébként NAGYON tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyébként NAGYON tetszene neked egy nő (külsőre, belsőre) és kész lennél vele kapcsolatot kezdeményezni akár hosszú távra is, kizáró ok lenne, ha van 2 kisgyereke?

Figyelt kérdés
vagy van olyan vonzalom, amibe még ez is belefér? Saját választ is várok, vagy ismerőseitek hasonló szituációit.köszi!
2013. ápr. 13. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem belefér, nem kizáró ok. Miért is lenne az? Akinek gyereke van, az már esélytelen a családi életre?? Miért? Két gyerekkel is lehet valakit szeretni, szerintem. Férfi vagyok.
2013. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez teljesen egyén függő. Én elgondolkoznék rajta, de amióta ezt az oldalt olvasom sokkal rosszabb véleményem van az elvált anyukákról mint előtte.
2013. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Öcsémet hoznám fel példának. Korábban ő volt az aki azt mondta soha gyerekes nővel - haveri körében van rossz példa, hülye apával. Aztán megismer sógornőmet, egy 2 és egy 3 éves gyerekkel. (a férje meghalt mikor a kicsit még csak várta) úgy tepert érte, mint ahogy még soha nem láttam senki után menni. Pedig sógornőm is kézzel-lábbal tiltakozott ellene (nem akart újabb kapcsolatot) Náluk bejött. 10 éve vannak együtt, van egy közös két éves kislányuk. A fiúkat is nagyon szereti. Persze voltak/vannak néha problémáik a helyzet miatt. De inkább egy 10 gyerekes normális nő, mint egy gyermektelen hülye:)
2013. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó azért az is más, ha anyuka özvegy.
2013. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Persze, hogy helyzetfüggő... kétszer voltam olyan helyzetben, hogy gyerekes anyukával jöttem össze. Érdekes módon, a gyerekek igazi apukái minkét esetben nagyon jó arcok voltak. A gyerekekkel nem sikerült igazán megbarátkoznom. De miért ne férhetne bele? Engem is a nevelőapám nevelt fel, és csodálatos ember volt!!
2013. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen lehet azon is múlik ki, hogy nőt fel. Nekem a szüleim együtt vannak és lehet azt a példát akarnám a családomnak is tovább adni.

Én szeretnék 2 saját gyereket és azért annyi soha nem lesz a fizetésem, hogy 4. gyereket eltartsak, még ha csak nevelő apaként is.

2013. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy lehetek én bármilyen humoros,szép, csinos, kedves, házias, akármi, ott a billog a homlokomon, vigyázz, koloncok vannak a nyakán. Úgy érzem, elkaszáltak egy életre és hogy egy egyedülálló férfi inkább a nyugodtabb életet választaná, mint egy bonyolult élethelyzetben lévő nőt, akkor is, ha a bonyolultabbal sokkal jobb, szebb, tartalmasabb lenne a kapcsolata és ezt érzi is. Az esték, a randik, maga az élet megszervezése jóval bonyolultabb mint ha csak magammal kellene törődnöm. Őket nem lehet kikapcsolni,én már megszoktam, élvezem, hisz ezt vállaltam (a férjem rúgta fel egy tiniért), de sokan mondják hogy ilyen esetben már csak megalkuvós párkapcsolat juthat és olyat nem szeretnék.
2013. ápr. 13. 23:07
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs tudok olyan férfiról a környezetemben, akinek kapcsolata lett volna kétgyerekes nővel, olyanról viszont igen, akinek már egy gyerekes volt a barátnője, mikor összejöttek.
2013. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok, legalábbis nekem.

Én így kaptam 2 leányt, akik a nejem előző házasságából vannak. Még született 2 fiunk, és így összesen 4 gyermeket neveltünk fel.

Már felnőttek, a lányok 31 és 28 évesek, a fiúk pedig 23 és 26. És így utólag végiggondolva is azt mondom, hogy nem bántam meg. Mindennap visszakapom tőlük azt a szeretetet, amit én adtam nekik kiskorukban is, és most is.

Nagyon meg lehet ám szeretni a gyermekeket, attól függetlenül, hogy nem vér szerinti gyermek.

2013. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kizáró. De eleve nem ismerkednék össze annyira egy két gyerekessel, hogy úgy érezzem, hosszú távon is működhetne. Illetve ha összeismerkednénk, és utána nyögné be, hogy hopp, van 2 gyereke, akkor kapásból lezárnám a kapcsolatot teljes mértékben.
2013. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!