Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki bejön nekem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Ő lenne az első.Hogyan deríthetném ki hogy fordítva is ez e az állás?

13/F



2013. ápr. 17. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el közeledni felé, barátkozzatok meg, majd ha nagyon jól kijöttök egymással akkor esetleg.... de szerintem ne egyből mondd neki h "Csá! Szerelmes vagyok beléd" meg hogy "

I <3 You <3" tapasztalat (sajnos)....



14/f

2013. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és esetleg mondj bókokat neki, hogy milyen szép, milyen okos stb.
2013. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 17. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt se hogy "Szia! Eljössz velem egy Randira valahova?"
2013. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

lassan közelíts !! több hónapig barátkozz vele , mindig mondj igazat , és ne nyomulj . én így értem el 74 nap járást


14/F

2013. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod , hogy ő bír-e annyira téged, akkor nehogy megmond neki :D türelem kell ahoz , hogy tulajdonodba vehesd :DD
2013. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma jobbára az hogy mindenki utálja és ferdén néznének rám is ha kiderül.Úgy kezdődött az egész hogy az unokatesóm csellel elérte hogy mindenkinek valami problémája legyen vele és azóta szórakozásból csesztetik.És miután ugyanabba a gimibe és osztályba fogunk járni mindennap találkozunk tehát ha elmondom neki de ő lepattint akkor mindennap így fogunk egymásra nézni aminek nem örülnék!
2013. máj. 5. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Óhh... ez velem megtörtént, és jövőre egy osztályba fogok járni a lánnyal (most éppen évfolyam társak vagyunk) , de amúgy már kiszerettem belőle (elég gyorsan :D)
2013. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg nagyon-nagyon lassan közeledni!
2013. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!