Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 14 éves lányt akivel már kb 1 éve ismerjük egymást facebookon. Szóba hoztam már korábban, hogy van-e kedve kijönni velem. Eddig folyton el utasította, de tegnap rá írtam, és amikor megint szóba hoztam akkor azt írta, hogy ő is pont ezt akarta kérdezni tőlem. De van egy másik fiú akit szeret és együtt is vannak

Eddig ahogy észrevettem nagy a szerelem köztük. Viszont nekem is tetszik a lány. Holnap találkozunk, de csak fél órát tud velem lenni a szigorú szülei miatt. Na szóval hogy ha ti lennétek a helyemben ezzel a sztorival, akkor hogyan lepnétek feljebb ehy fokkal a létrán a barátság fölé? 15/f


2013. ápr. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy mivel van pasija.

Az elmúlt egy évben a barátja voltál, (hangsúlyoznám FB-n!)

legyél továbbra is a barátja FB-n, amíg van pasija.

Ha majd egyedülálló lesz, mondd meg neki, hogy szeretnél egy esélyt.

2013. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek őszintén megmondom semmi értelme, van barátja te meg elhívód randira.. És még az a durva hogy a lány igent mondott.

Ebből két dolgot vettem ki.

1. Egy idióta vagy, kikezdesz egy olyan csajjal akinek barátja van.

2. A csaj egy r*banc.

2013. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám elhódítani a csajt! Lehet h g eci dolog, de akkor is!
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esélye mindenkinek van, ki kell használni. Viszont, ha tényleg van valakije, nem szép dolog kettéválasztani őket.

Mondd el neki, hogy nem csak facebookos ismerettséget szeretnél, hanem komolyabban folytatni. Nagyon nyomulni nem éri meg, mert elijesztheted, de ha ennyit mondasz, már az is előre lépés.

2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: tényleg ne kezdj vele, amíg nem szingli.
2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, véleményem szerint mindenkinek joga van a kulturált önérvényesítéshez. Elmondhatod neki, hogy te többet érzel iránta, aztán majd ő dönt, hogy mit akar. Tudnod kell, hogy nem feltétlenül fogja otthagyni a barátját, és ha így dönt, azt tolerálnod kell. Viszont ha egyszerre akar kettőtöket, akkor abba szerintem ne menj bele, ha téged akar, akkor szakítson,persze kérdés, hogy ő mit is akar.
2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is pont úgy gondoltam, hogy lecsapom a fiú kezéről, hanem elérem szépen lassan, hogy többet érezzen. Ti ezt hogy csinálnátok?
2013. ápr. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!