Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy ilyen fiúról? Szóba jöhet mint pasi? (többi lent)

Figyelt kérdés

sokszor mondták nekem vagy hallottam hogy jópasi vagyok, jófej stb.. és gondoltam itt megkérdezek olyannokat akik nem ismernek hogy első benyomásra mit gondolnak rólam

belsőre: "roszfius" legtöbb hüjeségben benne vagyok, a lányokhoz kedves vagyok sokmindent meg lehet velem beszélni soha nem beszélek ki senkit,jó a humorérzékem is azaz a közösségemet meg tudom nevettetni, ha az egyik lánybarátom szomorú megvigasztalom, barátságos megbízható és a barátnőmhöz hűséges vagyok

külsőre: kicsit izmosabb, kb 170cm, rövid aranybarnás haj, nagy barna szemek és világosbarna inkább fehéres bőrszín

16/f


2013. ápr. 18. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

"hüjeség"

Igen, IQ alapján tuti bejönnél nekik.

2013. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

DE! 16 évesen már rájöhetnél, hogy minden nőnek nem fogsz bejönni SOHA. Van akinek tetszel és van akinek nem. Vagy szimplán az egód növelése érdekében tetted fel ezt a kérdést?

2013. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdéseket annyira nem szeretem... Igen, ez alapjának nagyon jó srácnak tűnsz, de a rossz tulajdonságaidat kifelejtetted.

15/L

2013. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. nem ego miatt tettem ki
2013. ápr. 18. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 170 cm miatt kicsit behatároltak a lehetőségeid.
2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd egy normális lány nyilván ilyen kaliberű srácot fog keresni, mert a leírt tulajdonságaid alapján ideálisnak vagy mondható egy kapcsolatra, de nem értem miért kell ide kitenni egy ilyen kérdést.

16 éves vagy, térképezd fel saját magad ezt a dolgot, ha jóképű vagy, humoros meg kedves, akkor simán találsz magadnak csajt, aztán majd az megmondja mit gondol. Látatlanba, meg ismeretlenül, felsorolt felszínes tulajdonságok alapján nem lehet egy stabil képet alkotni valakiről.

2013. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te tökéletes vagy? mert ezek alapján úgy néz ki, és mik a hibáid? ( am meg persze, szóba jöhet :D )
2013. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hibáim biztos vannak mint mindenkinek de még soha nem gondolkoztam el rajta

talán hogy senkitől nem fogadok el parancsot tanácsot is ritkán, és sértődékeny vagyok, kevés önbizalommal

2013. ápr. 18. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Kevés az önbizalmad? háát..

am biztosan helyes vagy, és legyen önbizalmad. ha télleg olyan vagy amilyennek itt jellemezted magad, akkor minden rendben van veled:)

2013. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!