Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Összejöhet vele valami? Egy 2 éves kapcsolaton van túl. (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, 1 évvel felettem jár és 2 évvel idősebb nálam, kb. 5 hónapja ismerem (a tesóját régebben, rajta keresztül ismertem meg), 46-50 km-re lakunk egymástól. Ő 18 éves én pedig 16, (de ne valami üresfejű plázacicának képzeljetek el, mert nem vagyok az! ;)) Azonos érdeklődési körünk van (ami igazából nagy közösséghez kapcsolható), ugyan olyan zenét szeretünk, és a véleményünk is általában nagyon hasonlít/ugyan az. Eddig 2-szer találkoztunk mindig olyan "kutyafuttában" és beszélgetni sem volt nagyon időnk, de facebookon szoktunk beszélgetni elég sokat és nagyon aranyos srác meg tök jó fej meg minden szóval mondhatom azt, hogy eléggé ismerem. Tényleg rengeteget beszélgettem már vele, és 2 napja feljött az a téma valahogy, hogy mit gondolunk egymásról, én elmondtam neki, hogy nagyon kedvelem (persze azért részletesebben) meg, hogy örülök, hogy megismertük egymást és találkozhatnánk sűrűbben is, szóval azért próbáltam úgy célozgatni neki. Ő is azt mondta, hogy kedvel stb., de úgy nem mondott olyat amivel ő is érzékeltetné, hogy érez irántam valamit. Nem csak most, hanem már jóval ezelőtt is adtam neki jeleket és valahogy "nem fogja" vagy nem tudom. Igazából nem nagyon reagál rá. Kb. 3 hónapja arról beszélgettem vele, hogy van -e barátnője, ő azt mondta hogy van is meg nincs is (tehát úgy igazán már nem is jártak), meg hogy nyár elején szakítottak, aztán már nem emlékszem, de valamiért nem tudtuk folytatni ezt a témát szóval erről a beszélgetés úgy abba maradt. 1 hónappal ezelőtt pedig felhoztam neki, hogy találkozhatnánk valahol vagy elmehetnénk valahova (ekkor már tudtam, hogy biztosan nincs együtt a barátnőjével). Ő is mondta, hogy tök jó ötlet és példákat is mondott, de csupa olyan közeget ahol nem 2-en vagy csak páran vagyunk, hanem olyan helyeket ahol rengetegen lennénk. A nagy helyzet az, hogy a barátnőjével 2 évet volt együtt és azért mentek szét, mert a lánynak már nem voltak olyanok az érzései mint az elején és már nem volt szerelmes a srácba, ezért a lány azt mondta, hogy inkább fejezzék be. A srác pedig hibáztatja magát amiért nem tudott semmit se tenni ez ellen, pedig nagyon szereti a lányt (ahogy észreveszem még mindig). Szóval a lényeg, hogy az erről folytatott beszélgetésünkből azt szűrtem le, hogy még mindig szereti a lányt, annak ellenére is, hogy másik pasija van, és még azt is észrevettem, hogy még mindig nem lépett túl ezen az egészen. A célozgatásokat sem akarom nála túlzásba vinni, mert valószínűleg csak leesik neki, aztán ha nagyon "nyomulok" vagy valami akkor el is felejthetem az egészet.


Szerintetek is, ez lehet a baj? Mit tudnék tenni? Hagyjak neki időt? Lehet ebből egyáltalán valami?


Normális válaszokat kérnék szépen, a kulturálatlan emberek és a hülyeségek nem érdekelnek! :)


16/L



#fiú #lány #csaj #szerelem #pasi #párkapcsolat #srác #2 éves kapcsolat #összejöhet valami?
2013. jan. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok esélyed van, hogy megszeressen. :(

Először neki kell elfelejteni az exét, utána esetleg lehet valami.

2013. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ő olyan lelkitársam lett, meg rengeteget segít nekem lelkileg meg minden (ez már teljesen más téma). Arra is gondoltam, hogy talán fél. Hogy mitől? Attól hogyha, összejönne egy másik lánnyal (vagy még ha nem is lenne valami) akit szeret és még közben érez valamit az ex-e iránt aki esetleg szakítana a pasijával és visszaakarna menni hozzá, akkor nem tudna dönteni, hogy mi legyen.
2013. jan. 8. 17:08
 3/4 anonim válasza:

Hát ez nehéz eset ha a lány volt a nagy szerelem akkor sok ideg tarthat a felejtés. ha a lány elhagyta magyarázat nélkül akkor magában keresi a hibát és fél másik kapcsolatba belekezdeni.A nyomulást nem ajánlom mert abból az sülhet ki hogy megutál. Ez nehéz lesz. De ha ügyes vagy és valami úton módon megszerzed a bizalmát akkor menni fog

Ne add fel :)

2013. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Második válaszoló: a nyomulást én sem úgy értettem, hogy teljesen szó szerint :) Nem is terveztem azt csinálni, hogy agyonbombázom a célozgatásokkal stb. és köszönöm a bíztatást, megpróbálok mindent megtenni :) Ez a srác tényleg különleges, nem csak azért mert szeretem, hanem azért mert az átlaghoz nézve tényleg különleges :)

2013. jan. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!