Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok amikor felhúzza magát, indokolatlan sértéseket vágna a fejetekhez?

Figyelt kérdés

Nincs munkám, ezen ki van akadva. Ma reggel kérte, hogy vegyek neki cipőfűzőt. Nekem nincs pénzem, de úgy volt, hogy ma egy ismerősöm megadja, amivel tartozik és abból tudok venni. Ez sajna elmaradt.

Amikor hazajött, kérdezte hogy vettem-e cipőfűzőt. Mondtam hogy nem, mert nem volt pénzem. Erre leszidott, hogy akkor miért nem kértem tőle egy ötszázast.

De mire bármit mondhattam volna, továbbfűzte a gondolatot, hogy nem igaz, hogy már két hónapja hagyom, hogy eltartson, holott van megtakarításom, miért nem bontom fel. (Megjegyzem pont azért nem kértem tőle reggel pénzt, mert tuti hogy ilyesmit vágott volna a fejemhez.) A megtakarítást azért nem bontom fel, mert nem jelentene igazán megoldást, kb. 50 ezret tudnék kivenni belőle, de olyan konstrukció, hogy 200 ezret meg buknék. Ő majdnem 400 ezret hoz haza havonta, igazán nem olyan nagyon sok az a havi 20-25 ezer, amit rám költ (amióta nincs munkám, szó szerint semmire nem költök, csak kajára).

Mindezek után kiment a konyhába, hogy ő most vacsorát főz (előre látom, hogy amikor végzett, azt fogja a fejemhez vágni, hogy egész nap dolgozott és még vacsorát is neki kellett főznie), és nagy hiszti közepette nekiállt letakarítani a tűzhelyet. Ami tény, hogy nem volt most kivételesen tiszta, de az is tény, hogy ő még soha, értsd soha nem takarította le. És persze hisztizett ezen is. Én 2-3 naponta le szoktam takarítani, meg ha kifolyik rá valami, szóval indokolatlannak érzem a dolgot, úgyhogy ezen a ponton felcsattantam, hogy nem is baj, ha egyszer az életben letakarítja azt a hülye tűzhelyet (amiből egyébként persze hogy inoxot kellett venni, csak hogy még nagyobb szívás legyen tisztán tartani...)


Tudom, hogy holnapra kifújja magát, de most tiszta ideg vagyok, annyira felbosszant! Mit tegyek? Hogy nyugodhatnék le?


2013. ápr. 18. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megnyugszik, üljetek le és beszéljetek meg mindent. Ő elmondhatja emberi hangon, hogy mi a baja, te is a magadét, és együtt, mint egy pár, megpróbáltok megoldást találni a problémákra. Amúgy ha 400-ezret keres, valószínűleg vezető beosztás környékén van, de minimum van azért szava a munkahelyén, nem hiszem el, hogy nem tudna téged is bepasszírozni oda.
2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát nem tudom kedves kérdező, de még soha nem takarította le a tűzhelyet itthon csak én, soha nem kaptam vacsit, én pakoltam mindig, csak szólok, nem mindenütt van így, a tűzhely tetejét naponta szoktam takarítani,

nem ártana hétvégén ha lenne időtök, normálisan beszélni, mert ez nem vezet sehova, ez csak tanács N

2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!