Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek szégyenlős?

Figyelt kérdés
Egy éve járok a barátommal, és még mindig nagyon szégyenlős vagyok előtte. Ez őt is, és engem is nagyon zavar, de nem tudok mit tenni ellene. Nem vagyok nádszálkisasszony, de nem is vagyok kövér. Csak van egy pici hasam. Ezért takargatom mindig magam. Mit tegyek, hogy ne zavarjon? leadni sajnos nem bírom, egyszerűen nem megy :(
2008. jún. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
OOOOOOO, ez legyen a legnagyobb bajotok...:) figyelj szerintem minden a baratod hozaallasan mulik...nekem is van egy kicsi hasam, s hat Istenem...akkor mi van? es ezt tole tanultam...ha szeret elfogad olyannak amilyen vagy, es ha O elfogad akkor minek legy szegyenlos??? En is sokaig ugy voltam...mostmar nem...belem nevelte a baratom. sok sikert, tobb inbizalmat:)
2008. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha már egy éve van veled azt jelenti nem zavarja:) ne takargasd már látta ugyis:)de mondjuk sportolhatnátok együtt hátha oldana a hangulatot a has terén:)
2008. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha valaki igazán szeret valakit akkor elfogadja annak a a hibáit is,mert hibái mindenkinek vannak,senki sem tökéletes.És ti már elég régóta együtt vagytok ahhoz hogy már nem kellenne szégyenlösködnöd előtte:)
2008. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2008. jún. 14. 19:24
 5/6 anonim válasza:
Na háát...én tényleg nem vagyok vékony...de tényleg nem, s imádom mutogatni magam neki, mert ezt szereti, és így imád engem ahogy vagyok!Nyugi, ha ennyi ideje veled van, akkor tuti tetszik neki is!
2008. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) aranyosak vagytok, köszi :)
2008. jún. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!