Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlős vagyok? De miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok? De miért? Bővebb lent. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés
Szégyenlős vagyok. Egyszerűen félek közös zuhanyzóba zuhanyozni osztálytársaimmal! Nem tudom, hogy kisebb farkam van-e az többiekénél, de akkor is olyan ciki. Vagy hogy kinek szőrösebb. Nekem lankadva max.11cm a farkam. Jó ez? Mit szólnak a többiek ehhez? Még alsógatyába is ciki előttük.
2009. nov. 15. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan!11 cm az tok jo.:)
2009. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felni, nem nekik kell h tetszedjej, hanem annak akit szeretsz. :)
2009. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy lány vagyok, unokatesómmal zuhanyoztam régebben együtt, de nem nézegettük egymást, hogy kinek milyen, meg szőrös avagy sem, én legalábbis úgy vagyok, hogy elég kellemetlen lett volna, ha látja hogy nézegetem. Nem tudom nálatok pasiknál, hogy van, de szerintem az osztálytársaidnak is kellemetlen lenne, ha észrevennéd, hogy méregetik a szerszámod! Ha nem így van, hát ezer bocs!!
2009. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hallod ocsem lankadva 11? azert en akkor nem félnék a helyedben!
2009. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért, a 11cm olyan nagynak számít?
2009. nov. 16. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lelankadva 11 cm az normális teljesen.
2009. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A méreted miatt max. azért aggódhatsz, hogy annak lesznek komplexusai, aki meglátja. Ugyanis ernyedt állapotban 11 cm az igencsak szép méret! Hidd el, nincs miért szégyenkezned!
2009. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem a lankadt állapot számít,mindenki tudja
2009. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
enyém 5-6 lankadva,merevem 17,szal ennyi
2009. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!