Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáltok arra ha vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok arra ha vkinek nagyon bejön a barátnőtök esetleg nyomul rá?

Figyelt kérdés
Büszkeséggel tölt el titeket vagy féltékenyek vagytok? Tesztek vmit ellene vagy felesleges, mert megbíztok a lányban?
2013. ápr. 20. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jól pofánb@szom!
2013. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bizonyos szintig ezt a lányra kell bízni, de ha a srác túlmegy határon, pl. a lány kérésére sem áll le, esetleg erőszakoskodik, akkor lépni kell.
2013. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*túlmegy egy határon
2013. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon ortó dolog :/ Marha nehéz egyensúlyozni, de igazából addig nincs gond amíg a barátnőd nem foglalkozik a sráccal. Büszkeséggel semmiképp nem tölt el, inkább aggodalommal.

Itt egyszerűen nincs jó út, ha elkezdesz keménykedni, az nem jó, ha teljesen leszarod, az se jó, de tapasztalatból mondom hogy még a kettő közötti aranyközép se jó. Ha a barátnőd veszi a lapot, és látod hogy tetszik neki amit a másik srác csinál, akkor dobd ki a csajt. Itt soha nem az a hibás aki nyomul, mert ha a csaj enged akkor ő a ribanc, hiszen mint tudjuk "csak az foglalt akin fekszenek".

Alapvetően viszont ha jó kapcsolatotok és szeret téged a lány akkor nem okozhat gondot, esetleg megjegyezheted hogy te nem vagy annyira oda a helyzetért.

2013. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a lánynak kell lerendezni, nem másnak, csak legyen talpraesett, N
2013. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmre bízom, hogy mit tesz. Értelemszerűen, ha úgy látom, hogy nem bírja rendezni egyedül a helyzetet, akkor közbelépek. De a barátnőm dolga, hogy neki ki tetszik és ki nem. Én szerelmes vagyok belé, és Ő is belém, de ha ez megváltozik, akkor nem lehet sok mindent tenni. A legtöbb, amit tehetünk, hogy mindent őszintén megbeszélünk, így nem is nagyon fordul elő ilyen. Ha valakit nem akar, azt úgy sem fogja áltatni, enélkül is van elég önbecsülése. Ha nem így lenne, nem járnék vele. Mert képtelen lennék tisztelni olyan nőt, aki mások érdeklődéséből építi fel az önbecsülését, hiszen ezáltal az én rajongásomat veszi semmibe. Az, hogy másnak is bejön a barátnőm, az egyáltalán nem baj, és az is jó, hogy mástól is kap pozitív megerősítést, de ha szándékosan keresné az ilyen helyzeteket, akkor biztos nem járnék vele. Hál' Istennek szuper csaj, mindenben fel tudok nézni rá. :) Volt már, hogy mások közeledtek hozzá, de a tudtukra adta, hogy nem érdekli ez.
2013. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha a párod megbizható akkor nincs baj,addig amig az adott him nem kezdi taperolni mondjuk,erre a lany részéről egy pofon nem elég,az csak minimum.

Olyankor felkel szedni a segged a tervezőasztaltó és rommáverni az adott személyt,természetesen az első ütést érdemes kiprovokálni,mert onnantól jogos önvédelem...

2013. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-esnek maximálisan igaza van. Van egy határ ami után lépni kell!
2013. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pasin röhögnék egy nagyot,hogy úgyse tudja elszedni tőlem...

A csajomban meg bíznék,hogy szeret annyira,hogy nem hagy el másért.És mi után jól kikosarazta a srácot,jól el is verném...Nem tudom miért,szerintem mert valamennyire tiszteletben kéne tartania más kapcsolatát,és nem tette.

2013. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de ha a pasim tetszene valakinek, akitől nem kell tartanom (párkapcsolata van, nem olyan típus aki másoktól elszedi, esetleg az a barátnőm, akiben a legjobban megbízok), akkor igen, örülnék, hogy nem csak nekem tetszik a párom. Ha viszont r*banc típus lenne, aki el akarja szedni, és miden áron fel szeretné venni vele a kapcsolatot, akkor lenne hozzá mondanivalóm.


Párom hasonló esetben csak akkor volt féltékeny, amikor a pasi már határozottan nyomult rám, és facén linkelgette nekem a zenéket, arról faggatott, mikor futunk össze, stb. Megbízott bennem, de egy idő után ebből viták lettek, úgyhogy megszakítottam a sráccal minden kapcsolatot.

2013. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!