Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányról akinél minden fiúnak két esélye van, ha ezt elb*sszák akkor harmadszorra azt mondja nekik, hogy szevasz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök jogos. Egyes dolgoknál én már az első alkalommal elhajtanám.
2013. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit gondoljak? az lenne durva ha mindent elnézne :)
2013. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normálisan gondolkodik
2013. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon jó a kérdésed!

igy lenne helyes,mert sajnos én mindig csak 1 esélyt szoktam kapni és utána hiába próbálok bocsánatot kérni több esélyt nem kapok...pedig az élet mindne más területn is több esély van,pl: iskola,vizsga,munakhely,autovezetés vizsga,akármi...

2013. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes gondolkodás. Ugyanígy gondolom én is. 24/L
2013. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert te mit gondolsz erről? Ha megcsalod, egyszer megbocsát és kapsz egy második esélyt. Majd megint megcsalod és azt várod, hogy újra a karjaidba boruljon?


A két esély teljesen jó, mert ugyebár mindenki jár egy újabb esély. Ez pedig a 2. és nem a 3. 4. sokadik..

2013. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mindenkinek
2013. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint milyen esély?

Én srác vagyok, de ha valaki megcsal, nincs második esély. Viszont félreértések, veszekedések mindig vannak, egy hosszú kapcsolatban elkerülhetetlen, hogy néha meg ne bántsuk egymást. Ezeket viszont hülyeség számolgatni, ha jó a kapcsolat, akkor elbír néha ilyeneket, ha rossz, akkor mérlegelni kell és nem rabolni egymás idejét, ha nem megy.


Tehát nekem személy szerint elég egy esély a lánynál, az életben nincs mentés/elvetés/törlés. A bizalom és a szeretet nem jó vagy rossz pontokon múlik.

2013. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!