Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes fiú állandóan sóvárog nők után és tele van a világ kétségbeesetten próbálkozó, csajozni vágyó fiúkkal, a lányoknak meg mintha qrvára mindegy lenne, és pont lesz*rják az egészet?

Figyelt kérdés
Nem értem. A lányoknak ugyanúgy fontos a párkapcsolat, ugyanúgy szeretik a szexet, ugyanúgy kell nekik partner, ha szaporodni akarnak, mint a fiúknak. Ugyanazok a természeti ösztönök hajtanak mindannyiunkat. Miért van az, hogy a fiúk a belüket kidolgozzák és minden méltóságukat odadobják sokszor, a lányok meg megtehetik, hogy laza nemtörődömséggel kezeljék az egész ügyet és leszarják a fiúkat?
2013. ápr. 20. 14:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt látom, hogy a fiúk állandóan csajozni akarnak, de a lányok nem akarnak annyira pasizni. Nekik mintha tökmindegy lenne.
2013. ápr. 20. 14:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy, csak egy lánynak nem illik ezt az igényét kifejeznie. A társadalmunk úgy neveli a lányokat, hogy egy tisztességes nő tartózkodó, nem érdeklődik a fiúzás és a szex iránt, mert akkor rib@nc. Ezért a lányok inkább eltitkolják az ilyen irányú vágyaikat.
2013. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mert sok a r*banc
2013. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak csak a jóképű, v legalább átlagos külsejű férfiak számítanak férfinak. Aki csúnya, és ezért a csajozásban sikertelen, azt emberszámba se veszik, annak lelke sincs.
2013. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A nők egyik fele pont olyan mint a férfiak egyik fele. Nem hozza a színvonalat, a nívót, nem tetszetős, nem vonzó sem nemiség ,sem megélhetési érdek szempontjából. A másik fele, a jóféle a nők közül meg állandóan foglalt, mindig van valaki, aki már elhoppolta, mind a tíz ujjára akad f asz bőven, így aztán nem mutat magától érdeklődést más felé. Miért is tenné.

Amúgy is az a világrend, hogy a nők felé kell nyalni, kérődzködni. Ők ezt elvárják, meg rettegnek a visszautasítástól. Jó nőknek meg szinte semmit sem kell tenniük nyilván, csak annyi hogy jól néznek ki, meg néha mosolyognak hozzá ha úgy tartja kedvük, és már mindenki el van "olvadva" a férfifronton.

Nőknek ez nem elég, náluk minden kell! Mindent akarnak, a apalinak meg ezért elég sokat kell pedálozni. Főleg ha fullos nőt akar. Ennyiről van szó.

2013. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak a saját nevemben beszélhetek, de én, mint lány, sosem voltam úgy vele, hogy ha nincs párkapcsolatom, az életem nem ér semmit sem. Mindig is voltak hobbijaim, elfoglalt a saját életem, a barátaim, de persze ha ott volt a lehetőség, nem utasítottam vissza. Kimutattam, ha tetszett egy srác, de ha nem jött össze, nem keseregtem túlságosan, hanem majd lesz, ahogy lesz.
2013. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Polipop ***** válasza:

Jaj, de hülye vagy, ez már fáj! Bocsi tényleg, de te is egy ilyen önsajnáló, az-orromnál-nem-tudok-továbblátni-srác vagy, aki úgy éli meg a randizást, mintha a világ ellene lenne. A lányok sem tojnak rá nyilvánvalóan, csak ezt te így éled meg. Ne próbáld meg valóságként beállítani, te is tudod (remélem), hogy ez nem helytálló.

Hagyj fel az önsajnálattal, és minden jobb lesz, meglátod!

2013. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szeretik játszani az elérhetetlent meg kéretni magukat. Szerintük, ha kínálkoznának, akkor ku.rvaként viselkednek, persze lepippantani egy idegent a szarodában az etikus.
2013. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű: több a fiú, mint a lány, így vannak fiúk, akiknek nem jut. És természetes, hogy az olyan rettenetesen ocsmány férfi sosem talál senkit maga mellé.
2013. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5-ös: minden szavaddal egyetértek


"Csak a saját nevemben beszélhetek, de én, mint lány, sosem voltam úgy vele, hogy ha nincs párkapcsolatom, az életem nem ér semmit sem. Mindig is voltak hobbijaim, elfoglalt a saját életem, a barátaim, de persze ha ott volt a lehetőség, nem utasítottam vissza. Kimutattam, ha tetszett egy srác, de ha nem jött össze, nem keseregtem túlságosan, hanem majd lesz, ahogy lesz."



Ez azért van így, mert benned nem termelődik tesztoszteron.



Utolsó: baromság, mindig a nők vannak többen minden társadalomban.

2013. ápr. 20. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!