Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes fiú állandóan sóvárog nők után és tele van a világ kétségbeesetten próbálkozó, csajozni vágyó fiúkkal, a lányoknak meg mintha qrvára mindegy lenne, és pont lesz*rják az egészet?

Figyelt kérdés
Nem értem. A lányoknak ugyanúgy fontos a párkapcsolat, ugyanúgy szeretik a szexet, ugyanúgy kell nekik partner, ha szaporodni akarnak, mint a fiúknak. Ugyanazok a természeti ösztönök hajtanak mindannyiunkat. Miért van az, hogy a fiúk a belüket kidolgozzák és minden méltóságukat odadobják sokszor, a lányok meg megtehetik, hogy laza nemtörődömséggel kezeljék az egész ügyet és leszarják a fiúkat?
2013. ápr. 20. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A korosztályokban nézz körül... Igen 60 felett már jelentősen több a nő, mert addigra a férfiak meghalnak. De csak ezért. Amúgy fiúból mindig is több született, csak hajlamosabbak a betegségekre, ezért régebben 6 éves korban volt meg az az ivararány-változás, ami ma a 40-45. életévre tehető. (Meg régebben pl. a háborúk is gondoskodtak róla, hogy kevesebb férfi legyen.) Amúgy az sem igaz, hogy minden társadalomban, hiszen a kínaiak egy időben megölték a leánygyermeküket, ami hatására kínában a fiatalabb korosztályban egy 50 millió nő hiányzik. Másik példa az arab országok, ahol a fiú utód értékesebb. Ez odáig ment, hogy Katarban 3-szor annyi férfi van, mint nő!
2013. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Akkor megválaszoltad a kérdésedet is ezzel, nem?
2013. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen amúgy igen:P De szerintem csak részben. Mert a lányoknak is szükségük van kapcsolatra, csak manapság úgy látom, hogy valahogy a lányoknak áll a világ... olyan, mintha természetes lenne, hogy a lányokat (a csinos lányokat) királynőként kell kezelni, míg a fiúk azok - fiúk. Nem tudom, ez régen hogy volt, talán én vagyok csak túl fiatal. De amennyire tudom, régen, a falvakban nem volt ilyen megjátszósdi... vagy volt?
2013. ápr. 22. 18:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem, a lópikulát nem volt: a nőért mindig is meg kellett küzdeni.


És igen, pont azért, mert bennünk nem termelődik tesztoszteron. Vagy legalábbis a te értelmi szintedhez elég ez magyarázatnak.

2013. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy:)
2013. ápr. 22. 18:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt ilyen a kisebb falvakban, kisebb városokban. Hogy a kérdésedre is válaszoljak és megosszam az én álláspontomat is: A lányok azért sz*rják le az egészet, mert megtehetik. Ugyanis nincs olyan nő, akire nem fog rámoccanni senki. Manapság mit látni? Önkritika nélküli lányok egész hadát, akik fennhordják az orrukat, feszülős naciba bújtattják a feneküket és azt hiszik, mindenki őket akarja és mindenki majd elolvad tőlük. Az ilyenen általában csak mosolygok, pláne, ha egy 165cm-es, alsó hangon 70 kilós "nőstényt" látok ellibbeni előttem az előbb ismertetett uniformisban. Vagy ugyanez cerkalábakkal, brrr... Egy ezen az oldalon feltett kérdésre már válaszoltam egy lánynak, aki, nem csalás, nem ámítás, ránézett!!! a helyi villamoson egy srácra és meglepődve tapasztalta, hogy az nem ment oda hozzá körülugrálni és körbeudvarolni. De vizsgáljuk meg másik oldalról, mit kell nekünk férfiaknak tenni, hogy észrevegyenek? Keresni a lány társaságát, esetlegesen bókolni, humorheroldnak lenni, mindeközben adni a nagymenő lazát, elkérni a számát (fb-t normális pasi kizárja) a sokszor hadseregnyi barátnő gyűrűjében álló leányzótól, miközben azok végigmustrálnak tetőtől-talpig és az esetek nagy részében bizony csúnyán elhajtanak, esetenként még meg is aláznak valami beszólással. Ebből is látható, hogy a lányoknak semmit sem kell tenniük, sokuk nem is akar és elvárják, hogy a férfiak csinálják az egész játékot. Én például nem tudok ismerkedni és barátnőt szerezni évek óta (nem ,nem csak a topmodell csinibabákhoz megyek oda, sőt), mert nem adják azokat a finom kis jeleket, amit én is értek és amiből levágom, hogy jó úton haladok. Pedig nem várok el nagy dolgokat, csak hogy megkérdezzék, hogy vagyok, mit csináltam a hétvégén, mi a hobbim vagy egy laza kis mosoly. De semmi, én gürcöljek és én hajtsak utána, én keressem, hogy méltóztasson leereszkedni egy magamfajta halandó elé. Nos, ilyenkor hagyom a csudába az egész ismerkedés dolgot. Mert nincs értelme. Ennyi erővel a kutyámnak is udvarolhatnék, aki még a farkát is csóválja, ha tetszik neki valami. Minden lány, még a kevésbé dekoratív, esetleg túlsúllyal küzdő hölgyek is a top10-es pasiban gondolkodik. Kockahas, rosszfiús megjelenés, borosta, humoros, bunkó, vadító, intelligens. Válogatnak, válogatnak, de csak nem jön az említett pasi. Ekkor lépnek a 9-es szintre, itt már a kockahas nem kötelező. Várnak, és várnak, nem jön ez sem, sebaj, megyünk a 8-as szintre, ahol a kockahas mellett már a vadító megjelenés, borosta sem szériatartozék. Várnak, de ha ez sem jön, akkor lépnek a 7-es szintre, ahol az előbb említett tulajdonságok mellett már az intelligencia sem kötelező. Várnak, valakinek jön egy ilyen pasi, de ha nem, akkor lépnek a 6-os szntre, vagy lentebb. A lényeg, hogy előbb utóbb lesz egy olyan szint, ahol valakinek kell az adott lány, s ez a folyamat a koruk előrehaladtával egyre inkább begyorsul, hiszen 28-30 éves koruknál már ők sem fiatalok és bizony komoly kompromisszumokat kell kötni egy esetleges családért. Férfiként neked már a kezdetektől fogva kompromisszumokat kell kötnöd, amit teszek én is és gondolom mindenki más. Mert a lányok modellpasikat istenítenek és elhiszik, hogy vannak olyan kívánatosak, hogy azok térdre borulnának előttük. Nekem is van pár CKM-es poszterem, profibbnál-profibban photoshopolt modell csajokkal, de én tudom, hogy semmi esélyem ezeknél a csajoknál, hiszen ezek csak az üzletemberekre buknak. Vagyis mi férfiak tudjuk azt, amit a csajok nem.
2013. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az önkritika fontos, ez tény. Ostobaság olyan dolgokat elvárni másoktól, amiket mi magunk nem tudunk teljesíteni.
2013. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!