Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy oldjátok meg az evést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg az evést a barátnőtöknél?

Figyelt kérdés
A barátnőm és a családja egy nap 3x eszik csak, akkor is keveset (tehetősek). Én otthon megszoktam, hogy akkor eszek amikor akarok és annyit amennyit akarok. Tök égő lenne, ha mindig lemennék enni a konyhájukba. Már csak azért is, mert a konyha a lakás központja, mindenki ott van, aki otthon van...
2013. ápr. 20. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mondd meg a csajnak, hogy éhes vagy
2013. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vicuska87 ***** válasza:
Üljetek le a családdal, és beszéljétek meg, hogy te ilyen vagy, te ehhez vagy szokva... Tolerálják e ezt a fajta étkezést vagy sem!
2013. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mondtam én már, de hányszor. bnőmnek is, mindig mondom, hogy éhes vagyok, menjünk enni, de nem, ő mást csinál. olyan ideges tudok ilyenkor lenni, ha éhes vagyok, én nem ehhez vagyok hozzászokva. most már ott tartok, hogy amikor csak megyek hozzájuk, viszek valami kis dugikaját magamnak
2013. ápr. 20. 17:11
 4/21 anonim ***** válasza:

mert komoylan éheztetnek ott tége,d ketrecben tartanak és mikor a dinasztia megköveteli továbbviszed a vérvonalukat?

Ha ez téged annyira zavarna akkor nem lenné legyütt a nöddel... de szerintem nagyon gáz, hogy ilyenekn idegeskedsz...

2013. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
talán ha megpróbálnál férfiként viselkedni nem pedig itt nyavalyogni akkor nem lenne gondod ezzel.
2013. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a kajálási szokásaink különbsége miatt nem fogok vele szakítani
2013. ápr. 20. 17:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem azért, de most ott laksz? Vagy csak néha ott vagy náluk 1-1 napot? Mert akkor egyrészt ki lehet bírni, másrészt a kis tatyódba benyomsz valami kaját, csokit, stb... aztán betolod az arcodba ha éhes vagy.
2013. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha te többször akarsz enni, akkor vigyél magaddal kaját. Akár olyasmit, amit a szobában megehetsz.
2013. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha nem laksz ott, csakneha mesz, azt ki lehet birni.

Legalabb nem hizol el.

Nekem az ex baratomnal volt igy, alig evett, es akkor is olyat amit en nem szeretek, igy sosem ettem ott, ehes voltam. Eleg gaz volt.

2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
nézd a jó oldalát, legalább fogysz egy kicsit :)
2013. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!