Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb elmondani az ilyet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb elmondani az ilyet vagy ne idegesítsem vele?

Figyelt kérdés
Tegnap beültünk páran dumálni este hazafele pedig egy fele mentem az egyik sráccal. A két puszi helyett ő úgy döntött a számra ad egyet. Rögtön elhúztam meg meg kérdőre vontam, hogy normális-e. Jobb, ha elmondom a barátomnak vagy ne terheljem vele feleslegesen?
2013. ápr. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el neki.
2013. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem ne mondd el. Ez még nem olyan nagy dolog. Ráadásul nagyon jól reagáltad le a dolgot, így lezártnak tekintheted, nem kell ezt még tovább ragozni.
2013. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nyugodtan, gondolom fel képes fogni hogy mi történt. Max beveri a gyerek pofáját ahogy azt illik ilyenkor.
2013. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki sztem
2013. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Semmi értelme annak, hogy később véletlenül kicsússzon a szádból és ebből nagyobb bajok legyenek.
2013. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!