Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha neten ismerkedsz előzetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismerkedsz előzetes kép nélkül, mikor kérsz képet?

Figyelt kérdés

Olyan esetben, ahol nem képes társkereső van. Minél előbb, hogy ha esetleg külsőre nem jön be a másik akkor ne fájjon a szíved, hogy ó, pedig belülről annyira szimpatikus (oké, hogy a belső a fontos, de kell, hogy külső vonzalom is legyen). Vagy csak x idő után, hogy ne kelljen magadról is küldeni olyannak, akivel nem is biztos hogy 5 levélnél többet váltotok?


Attól félek, hogy ha valaki nagyon szimpi és később látom csak, a külső miatt nem érzem, hogy menne tovább (nem azért, mert mondjuk csúnya csak egyszerűen nem jön be. Jobban félek attól, hogy nekem nem tetszik, mint hogy én neki, mert magamon nem tudok változtatni vagy azon hogy ő máshogy érezzen, ez van, de ha ő nem jön be nekem külsőleg, az rossz érzés mert úgy érzem az én hibám hogy nem lehetne semmi.

Ti mit gondoltok erről?



2013. ápr. 21. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azonnal, de ha kép nélküliekkel írok, akkor valahogy mindig jó nőt képzelek el, aztán vagy csalódok vagy nem.
2013. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sok privát után szoktam rátérni a képküldésre. És ilyenkor vége is szakad mindennek.
2013. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ki akarod szűrni hogy ronda-e. Nem kell kertelni ez az igazság. Részben érthető bár szomorú mert manapság mindenki ezt teszi.
2013. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én képpel szoktam, így választ

én szoktam később kérni, de neten nem kell elképzelni senkit, az szar, rakd össze, levelezés, abban szöveg, külalak, ezekből tudsz levonni következtetéseket, utána kell eldöntened mikor kérsz képet, várj egy pár üzenet váltást,

nőt nem igen szoktak kép nélkül keresni, nem tudom Te eddig merre jártál, ezt ált férfiak részéről tapasztaltam, N

2013. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: Lehet azt állítani, hogy a külső nem fontos, de ez sajnos nem igaz. Bár az lenne, akkor sokkal könnyebb lenne, de ez nem így megy. De az is igaz, hogy a személyisége és kisugárzása széppé tud tenni valakit. De ha az írás alapján bármennyire is bele tudok zúgni valakibe, mert intelligens, humoros, nem nyomul, tehát alakulhatna valami még belőle, ha külsőleg sincs meg a kellő vonzalom, sajnos nem lehet erőltetni... :/
2013. ápr. 21. 00:57
 6/14 anonim ***** válasza:

"ha külsőleg sincs meg a kellő vonzalom, sajnos nem lehet erőltetni."


És ezért fogok én egyedül meghalni.

2013. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női fél, és elég sokat beszélgettünk eddig, de csak itt (itt is futottunk össze). Nem tud rólam külsőleg szinte semmit, csak kort és kb magasságot, de eddig még nem kért képet. Ez azért esik jól, mert először meg akar ismerni, viszont én a fentiektől félek.
2013. ápr. 21. 01:00
 8/14 A kérdező kommentje:
Xeno, ami az egyik csajnak nem tetszik, azt a másik imádja. Sose tudhatod. :)
2013. ápr. 21. 01:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Na ja, végül is a lottó ötös is "bármikor bejöhet". De nem látok rá esélyt, max. ha sok pénzem lesz.
2013. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amikor többet beszéltünk és érdekel hogy néz ki.


21/N

2013. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!