Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 26 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 26 évesen még mindig szingli vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs meg az életbázorságom, mindenki csak überkedik, lenézi a másikat, ebből merít magának önbecsülést aznapra. Kicsit elveszettnek érzem magam. Meg oylan magányosnak, egyedülállónak. Jah, szó szerint egyedülállónak érzem magam. Esetleg jó tanács? valami velős.

2013. ápr. 21. 03:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a régi társaságodban nem találtál párt, akkor keress új társaságot és valami olyan elfoglaltságot ahol sikerélményed lehet. Pozitív hozzáállással hamar tudsz kapcsolatot létesíteni.
2013. ápr. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Járj el minél több helyre és beszélgess minden adandó alkalommal akár amíg a buszra vársz.
2013. ápr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki a környezetedből. nekem ez segített. Fogtam magam és új város új emberek új élet. Ha meg tudod tenni, tedd te is ezt. Elösször is nem fog senki furának nézni ha barátkozni akarsz, hiszen új vagy. De most már csak olyannal barátkozz akivel azonos a gondolkodásod, foglalkozz magaddal és találj valamit hobbit. Ezzel erősíted magad, pozitívabban látod a mindennapokat. Párt találni már trükkösebb, és nem mindig válnak be a módszerek. De ha már erősebb vagy magadban akkor ez kihat erre is. Közhely, és gondolom sokat hallottad, de igen is számít az hogy mennyire tudod elfogadni magad és ebből mit vetítesz kifelé. Én kb a te utadat jártam/om, csak kicsit hamarabb történt meg a változás. Mára van barátnőm, és barátok akik nem azzal érzik magukat jó barátnak ha belém taposnak.

Ha esetleg a költözés nem is, de egy életmód váltás segít. Találj egy hobbit, hidd el nem kell semmi mainstreamre gondolni, lehet az akármilyen dolog(nekem pl képregények) és foglalkozz ezekkel. Ha jön egy lány akkor lássa rajtad, hogy te igen is meg tudsz lenni nélküle is, és hogy nem érdekel mit gondol rólad(ez nem egyenlő a bunkósággal) Ha normális pasi vagy, akkor csak legyél minden nővel kedves, nem kell túl udvariasnak lenni, de mosolyogj rájuk és alap dolgokban tegyél a kedvükben(pl ajtónyitás) És akkor idővel mindenképpen felfigyelnek rád. Nem feltétlen kell bulizni járni, de pár baráttal érdemes beülni néha valahová. Emellett ha van nekik barátnőjük akkor érdemes velük jóban lenni, hidd el ha egy haverod barátnője kedvel, elég hamar elkezd randigurut játszani valamelyik barátnőjével. Az internetet nem ajánlom annak ellenére, hogy én ott ismerkedtem meg párommal, mert az egy elég különleges és nem megismételhető helyzet volt.

Bármi kérdésed lenne, vagy csak írnál valamit, nyugodtan üzenj nekem. Én 21 évesen találtam magamnak párt, de ismerek olyat aki 24 évesen. Nem normális, abban az értelemben, hogy mit mondanak a számok, de semmi esetben sem deviáns. Majd ha 40 évesen is itt tartasz talán, ott már benned van a hiba.

23/f

2013. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, miért vagy szingli 26 évesen. Én is az vagyok, de eléggé rusnya, szóval számomra teljesen normális, hogy nem találok magam mellé senkit.
2013. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy torzszülött nincs rusnya pasi, tudod csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél :P

20/N

2013. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyél sok algát!

;)

2013. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5: Ez a mondás még azokból az időkből származik, amikor nőtöbblet volt, és a nőket gazdasági érdek is hajtotta, hogy párt találjanak. Ma már nőként is lehet érvényesülni és pénzt keresni, valamint férfiből van több, szóval az olyan rusnya fiúk, mint én logikus, hogy nem tudnak párt találni, hiszen annyira ocsmány vagyok, hogy nincs olyan lány, aki vonzódni tudna hozzám.
2013. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

imádom hogy itt GYK-n mindenki szociológus meg szonda ipsosnak végez felméréseket. te honnan is veszed hogy több nő van? már ne haragudj de természet mindig is úgy működött hogy kb egyenlően van a két nem, de még így is mindig több nő lesz, mert egy férfi sok mindenkit fel tud csinálni, de egy nő keveset tud szülni, ez szimpla genetika.

És mi lenne ha az önsajnálat helyett elhinnéd, hogy nem csak a pénz miatt jönnek össze a nők a férfiakkal? annyival egyszerűbb lenne az életed önsajnálat helyett elfogadnád magad...mindegy sajnáld magad nem az én gondom

de érdekes, hogy alig van pénzem, sőt még adósságom is van, túlsúlyos vagyok, még is képes vagyok kapcsolatot létesíteni nőkkel, sőt most is épp egy vékony csinos okos és jó fej barátnőm van.

mikor tanulnak már meg az emberek nem általánosítani...

2013. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8: Mikor tanulják meg az emberek használni az internetet?

[link]

Tessék, lehet nézelődni. A 2011-es adatok hivatalos, valós adatok alapján készültek (Az az utániak becslések, szóval ajánlom nézz körül, hogy a 43. életévben egyenlítődik ki a nemek aránya, és onnantól van nőtöbblet. Az én célcsoportom a 21-25 év közötti nők (1987 és 1991 között születettek). Olvasd le a grafikonról: ebben a korosztályban kb. 25000-rel van több férfi, mint nő.

A pénz tényleg nem az elsődleges a párszerzésben. Van annál fontosabb: a külső! Amiből nekem rettenetesen ocsmány jutott.

2013. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25000 azta! ekkora különbség mellett csoda, hogy nőt látsz! külső, ne nevettess ezer nem jóképűnek mondott pasit látok csajjal, csak könnyebb rinyálni, attól még, hogy kb zéró önbecsülésed van és ezért rondának tartod magad még nem biztos hogy mindenki. Tényleg nem lehet az olyanokkal mint te mit kezdeni, szomorú, hogy ennyire nem megy más csak az önmarcangolás.
2013. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!