Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az h egyesek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h egyesek össze keverik a szinglit az egyedülállóval?

Figyelt kérdés

Csak azért mert véleményem szerint az egyedül álló az aki jelenleg nem él kapcsolatban de kapcsolatot szeretne.

Mindezt különböző okiból mint társ családalapítás...


Ezzel szemben a szingli az aki ÓNKÉNT ezt az élet formát választotta.

Lehet azért mert szereti a szabadságot, nem szeretne kötöttséget...

Na most nem értem h mért kell ezeket a szavakat összekeverni de ami még bosszantóbb az az h mért hiszik azt egyesek h az ilyen emberek életképtelen, szerencsétlen, ronda, luzerek. Holott ez koránt sincs így.


24 F



2013. ápr. 12. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig azt hittem, hogy a szingi a szingularitás rövidítése.
2013. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy ónként? Az ón egy fém, nem?
2013. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Fogalomzavarban szenvednek egyesek,azért.
2013. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

tudom Te akadtál ki a jó előbb

a szingli szót manapság használják, tudom és jelentése egyedül élő, ennyi

ha Te szex nélkül tudsz élni, hát ez a Te döntésed, nem is akarlak meggyőzni, csak tudod egy nőről észre lehet venni, nincs senkije, képzeld agy férfiről is, csak ennyit

nem gondoltam és nem is mondtam, hogy ki hogyan néz ki, mert nem ettől függ N

2013. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A szingli meg az egyedülálló alapvetően ugyanaz csak ahogyan mondtad hogy mi a különbség, na ezt a részét sokan nem tudják, és nem csoda hogy keverik.

A legtöbb szingli is akar párkapcsolatot, családot, házasságot gyereket meg mindent, csak még egyenlőre hanyagolná ezt, mert még élne. Az egyedülálló pedig szeretne kapcsolatot akár másnap is ha arról lenne szó, de nem magyarázom te úgy is tudod.

Sokan azért hiszik ilyen emberekre hogy életképtelenek, rondák stb... mert vannak olyanok is sajnos akik nem tudnak saját lábukra állni, bevannak tojva ha párkapcsolatról lenne szó, meg van akinek azért nem jön össze mert vagy béna vagy rossz helyen kopogtat, persze ilyenek is vannak, én már tapasztaltam ezt sajnos. De vannak olyanok is akik csak azért egyedülállóak mert nemrég este túl egy szakításon és mondjuk nem érnek rá, bulizni ismerkedni,a tanulás vagy a munka miatt.

Én 4 hónapig nem jártam el itthonról bulizni, meg ismerkedni, mert ugye valakinek dolgoznia is kellett és akkor egy kollégám elég hosszú szabira kényszerült komoly egészségügyi okok miatt és felváltva kellett őt helyettesíteni ami ugye ráment a hétvégéimre. Én is most kezdtem szabadabb lenni, de most hogy jön már a jó idő, így itthon is van mit csinálnom munka után meg hétvégén, és ez mellett nagyon nincs időm ismerkedni sem még.

persze van egy lány akivel szoktunk beszélgetni és talán lehet is belőle valami, de még nem tette túl magát a dolgokon sem. Szóval vannak olyanok is akik hasonló okból nem találnak párt maguknak úgy mint én.

De vannak olyanok akik tényleg bénácskák hozzá, meg ugye sokan csak sírni tudnak, de tenni érte nem nagyon.

Egyik haverom is sírt nekem hogy még nincs barátője meg olyan magányos, amikor még jobban ráértem próbáltam elvinni bulikba, ismerkedni, akkor még nekem is volt párom és az ő barátnőit is próbáltam nekik bemutatni hogy ismerkedjen hátha lesz valami, de nem nagyon erőltette meg magát, sőt visszautasított egy csomó mindent. Akkor mondtam neki hogy döntsön hogy akarsz-e párt magadnak vagy nem? Mert a hozzáállásod nulla és férfiként neked kell jobban kezdeményezned, plusz ha nem is teszel érte akkor sosem lesz kapcsolatod. De egyesek ezt nem tudják felfogni sajnos és ez is nagy baj mert a kövéreknek, meg a lúzereknek is lehet barátnőjük ha úgy állnának a dolgokhoz. Öcsém is kövér szegény, nehezen ment neki a csajozás, és mégis van barátnője már több mint 1 éve, mert ő tett is érte!

2013. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

mert az emberek szerint mindenkinek kell pár és ha valaki ilyet kijelent hogy neki nem, akkor azt hiszik azért mert épp duzzog, csalodott, megbántották, aztán ha még nagy sokár asincs senkid, akkor meg biztos leszbi/b*zi vagy, asszexuális, impotens, frigid, elmebajos stb.

egyszeruen az embereknek kapcsolatba kell élni..ez az elfogadott.rám is furán néznek, mert nincs senkim, lesajnálnak stb.dehát ez van. engem nem zavar már.

2013. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A két szo ugyanazt jelenti. Az elhatározásra egyiknél sem utal semmi semmire, csak te bele akarod magyarázni. Füzd hozzá, hogy te igy értelmezed és kész.
2013. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek azok a gonosz emberek akik összekeverik az autot a kocsival. Vagy a dugast a kufircolassal.

Vagy a mosdot a wc-vel.


Ha neked annyira fontos, hogy TE bizony SZINGLI vagy, vagyis ónkent döntöttel igy, akkor mond el, hogy most nem akarok kapcsolatot ne itt ugraljal, mert valaki nem ugy gondolkozik ilyen apro dolgokon mint te. Mert bevallom, ezen en meg eletemben nem gondolkoztam, mert miafrancnak?

2013. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért, mer' szinonimák (a legtöbbeknek). Ennél egyszerűbben nem lehet megmagyarázni.
2013. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Maga a "szingli" csak egy angolból átvett terminus, ami annyit tesz = egyedülálló. Na erre varrjatok gombot.
2013. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!