Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor hagyjam ezt a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hagyjam ezt a fiút a fenébe vagy sem?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel kedden randiztam,minden szép és jó volt úgy tűnt,hogy ő is vonzódik hozzám.Megígérte nekem,hogy majd ír legközelebb mikor ír. Betartotta amit ígért,úgy lett volna,hogy pénteken együtt bulizunk,igazából sokat nem tudott elvileg a buliról.. Utolsó pillanatban felhívott,hogy nem e mennék be Pécsre,még nincs buli,azt se tudják mi lesz. Aztán mondtam ki kéne értem jönni,lehet gyalog mert elmegy addigra az összes pécsi helyi járatos busz..És erre azt mondta akkor majd legközelebb.. Nem tudtam mit gondoljak..Most jutott eszembe,hogy közben mondta valami gyerek neki,hogy ne hívd be feleslegesen ilyen messziről ha még mi se tudjuk mi lesz. Azóta nem is keresett a fiú.. Egyszer kétszer eljátszottam,hogy megvártam míg ő ír rám,hogy érdeklem e..Gondolom megunta vagy nem tudom és péntek óta nem is beszéltünk.. Most ráírtam majd válaszol remélem.. E közben volt egy olyan eset is,hogy a haverja rám írt,hogy nem e találkozunk? Mondom felőlem találkozhatunk csak úgy szimplán. Erre megkérdezte,hoy mi lesz a haverjával,lesz valami? Mondom én nem tudom,azt se tudom akar e tőlem valamit. Az volt a válasza erre,hogy mert ha ha a haverja a kiszemeltem akkor nem szabad találkoznunk. Meg ha a haverja akar tőlem valamit,minek találkoznánk? Mondom hát jó,akkor nem találkozunk.Utána megint meg kérdezte,hogy nem e találkoznánk..Aztán mondtam,hogy bocsi de maradjunk annyiban,hogy mi nem találkozhatunk.. De mikor próbáltam faggatni,hogy tudja,hogy a haverja akar valamit tőlem,kitért a téma alól.. Már teljesen össze vagyok zavarodva...
2013. ápr. 21. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
TEdd féltékennyé a fiút. De ne a haverjával :D Nem muszáj valódinak lennie a fiúnak, elég ha csak kitalálsz egy valakit, és meglátod hogy hogyan reagál. Nem szabad ezt sokáig csinálni, de választ adhat arra, hogyérdekled-e. A haverja beszólásából nekem az jön le hogy tetszhetsz neki, de nem nagyon töri magát a fiú..
2013. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégis kivel tenném féltékennyé? és hogyan? le se sz*r sztem..még az adatlapomon se járt... találkozni meg kedden találkoztam vele utoljára..
2013. ápr. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!