Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam hogy a pasimnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy a pasimnak nem lehet gyerek, hogy lehet erre reagálni?

Figyelt kérdés
nem tőle tudom,,nem mondta el nekem. egy barátja szólta el magát.

2013. ápr. 21. 18:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam ilyen helyzetben, de abszolut nem bántam, mert nem akartam gyermeket és így a védekezéssel sem kellett foglalkozni.
2013. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Én nem bánnám, mert én magam sem akarok gyereket, de ha te nagyon szeretnél, akkor ezt meg kell beszélnetek minél előbb.

Szóba jöhet még pl. az örökbefogadás is.


27/N

2013. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Akadj ki, őrjöngj. Ess neki és üsed, de vigyázz csak a fejét hogy meg ne sántuljon. Legyél olyan mint a többi nő álj ki a nőkért és magadért !!!


45/L

2013. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

én sem akarok gyereket. de nekem miért nem mondta el?


20 éves vagyok ő 40éves

2013. ápr. 21. 18:15
 6/22 anonim válasza:
Ettől még lehet gyereked, nem csak örökbefogadással, hanem például donortól inszeminációval. Szerintem itt inkább az a gond, hogy miért nem mondta el? Vagy biztos, hogy igaz ez?
2013. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Először is nem mindegy, hogy milyen idősek vagytok, mióta vagytok együtt és milyen komolysági fokon áll a kapcsolatotok.

Ha még fiatalok vagytok, ha még nem olyan komoly a kapcsolatotok, hogy ilyen dolgok szóba jöhessenek, akkor nyilván érthető, hogy nem ez az első dolog, amit megoszt veled magáról. Mert elsősorban azért nem párosodni vagyunk együtt valakivel, hanem mert jól érezzük magunkat együtt, aztán ha arra kerül a dolog, hogy babát tervezünk, akkor meg lehet beszélni.

Én azért mindenképpen elmennék vizsgálatra, hogy mi a gond, nem lehet-e valahogy mégis segíteni a problémán és ha nem, akkor még mindig ott van az örökbefogadás.

Azért vannak emberek, nők-férfiak egyaránt, akik szeretik egymást, a másikkal képzelik el a jövőt, de nem lehet gyerekük valamelyik miatt. Akkor legyen fuccs annak a kapcsolatnak? Szerintem ne.

2013. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Istenem, már megint egy apakomplexusos hülye p*csa....
2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
20 évesen nem vagy még képes hogy eldöntsd ezt. most nem szeretnél, de 5-10 év múlva előtörnek az anyai ösztönök és akkor mi lesz? egyébként borzasztó soknak találom ezt a 20 év korkülönbséget...de ezt nem részletezem,
2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem félt hogy mit szólsz hozzá.
2013. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!