Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik gyrososnál, ahová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik gyrososnál, ahová olyan hetente-2 hetente szoktam járni, van egy nagyo helyes pasi, de nem tudom, hogyan szólíthatnám meg, hiszen én csak vendég vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés
én vagyok 17/L vagyok, ő pedig olyan 20 körül lehet.

2013. ápr. 21. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is le szoktam szólitani a hamburgeres csajt nincs ebben semmi félelmetes. :) Még örülne is neki ha nem azt hallaná hogy "két gyrost kérek pitában elvitelre" hanem olykor azt is, hogy "hogy vagy?"
2013. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"szálem álejkum" fonetikusan.
2013. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom.. kb 3 an dolgoznak ott a pult mögött, az egyik húst vág, a másik készít, a 3. nak meg fizetni kell...

csak mondjuk kicsit félénk vagyok így leszólítás téren, bár állítólag szép vagyok, soha nem volt gondom azzal, hogy valakit 'meghódítsak', de ez a leszólítós része elég para nekem...

Arra gondoltam, ha esetleg egyszedr meglátom a gyrosos mellett, kinn, akkor megkérdem tőle, van e kedve meginni velem valamit, ha ráér, de még nem volt erre lehetőség. Ott mindenki előtt meg para lenne

2013. ápr. 21. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd nem ártana kicsit kreatívabbnak lenned, a beszélgetést fejleszteni kell, ennek jönni kell magától, ez jön magától, ha ott az ember, ha kezdeményezni akarsz, ezt Neked kell ott helyben, nem tervezni, N
2013. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert az arab vagy szír pasikhoz:))
2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem arab, meg nem is szír :D egy fiatal helyes fehér pasi.
2013. ápr. 21. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért majd kérdezz rá:)
2013. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!